Moto Kurye

Moto Kurye

Kuryeredline; İstanbul anadolu yakası ümraniye ilçesine bağlı olan dudullu mahallesinde de kesintisiz hizmetlerimiz 7/24kurye 'lerimizle devam etmektedir...

Moto kurye firmamız bu sektörde 20 yıllık tecrübesi ile sizlere sunmuş olduğu evrak taşımacılığı ve lojıstik bağlam da iş disiplini ve uzman lokasyon bilgisine sahip motorize ekip ve ekipmanlarımızla aralık şekilde istanbul geneli ve dudulludaki zamanla olan yarışlarınız da tek çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyarız. ümraniye istanbulun en büyük ilçelerinden biri olduğundan yerleşim yeri ve sanayilerinin geniş çapta olmasından ötürü, iş yerinizden yada evinizden istanbul ilçelerine yada komşu illerine ulaştırılmasını istediğiniz evrak,pasaport,koli,koli,paket gibi gönderilerinizi o anki aciliyetinize göre sorunsuz şekilde gitmesini istediğiniz lokasyona ulaştırıyoruz. Bu bölgeden yapacağınız gönderilerinizi Dudullu Kurye ekibimiz ile en hızlı şekilde ulaştırıyoruz. 

İstanbul Anadolu Yakası Dudullu Moto Kurye Hizmetlerindeki Kalitemiz;

İStanbul Anadolu yakası ümraniye'ye bağlı dudullu bölgesindeki bireysel & kurumsal tüm müşterilerimize il sınırları içerisindeki lokasyonlara iş emriniz den sonra çalışmaya başlıyoruz, çağrı merkezimiz size en yakın olan motorize kurye yönlendirerek evraklarınızı ve gönderilerinizi sizden telimat formunu düzenli bir şekilde doldurup teslim alarak o anki aciliyet durumunuza göre express yada normal gönderi seçeneğimizle gideceği karşı adresteki birim ve kişilere aynı şekilde teslimat formuna isim imza kaydını alarak teslim etmektedir. Redlinekurye aracılığı ile yapmış olduğunuz gönderilerinizi alındığı andan teslim edildiği ana kadar durumunu istediğiniz an operasyon merkezi personelimizden edine bilirsiniz, ve teslimatınız sonra isim bilgisi alırsınız. Dudullu Moto Kurye Merkezimiz ile sizlerinde gönderilerinizi günün her saati kesintisiz olarak ulaştırmaktan ekibimiz olarak mutluluk duyarız.

Dudullu ve Organize Sanayi Kurye Hizmet Koşulları ve Gönderi Şartlarımız;

Redlinekurye firmamızın sanayilere özel olarak vermiş olduğu hizmetlerimiz arasında bulanan dudullu'daki bütün sanayilere ve iş yerlerine, bireysel müşterilerini, ve bölge ayırmaksızın uygun fiyat politakamızla sizlerinde zamanla olan yarışınızda çözüm ortağınız olmayı misyon edinmiş bulunmaktayız. Bizim için en önemli asli görevimiz müşterilerimizin memnuniyeti ve gönderilerinizin size söz verilen süreler de gidecek olan konuma sorunsuzca teslimatlarımızın yapılmasıdır. Dudullu bölgemizden yapacağınız hızlı kurye gönderileriniz istanbul içi bölgelerde toplam da alınıp teslim ediliş süresi 90 dakika, normal kurye gönderileriniz ise 180 dakika da yapılmaktadır. Motokurye ile yapacağınız gönderileriniz maksimum 2 kg olmalıdır üzeri olan ağır ve ebatlı gönderilerinizde ayrıca ağırlık bedeli yazılır detaylı bilgiyi operasyon merkezimizden alabilirsiniz.

İstanbul ve Dudullu Kurye Hizmet Noktalarımız;

* Adalar, * Arnavutköy, * Ataşehir, * Avcılar, * Bağcılar, * Bahçelievler, * Bakırköy, * Başakşehir, * Bayrampaşa, * Beykoz, * Belikdüzü, * Beyoğlu, * Büyükçekmece, * Çatalca, * Çekmeköy, * Çorlu, * Esenler, * Esenyurt, * Eyüp, * Fatih, * Gaziosmanpaşa, * Güngören, * Kadıköy, * Kağıthane, * Kartal, * Küçükçekmece, * Körfez, * Maltepe, * Pendik, * Sancaktepe, * Silivri, * Sultanbeyli, * Suntangazi, * Şişli, * Şile, * Tekirdağ, * Tuzla, * Ümraniye, * Üsküdar, * Zeytinburnu,

İstanbul geneli tüm ilçelerde Kuryeredline Moto kurye ekibi olarak 7/24 kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Dudullu Kurye Bölgesindeki Hizmet Seçeneklerimiz;

Dudullu KuryeMotorlu Kurye Hizmeti

Dudullu KuryeNöbetci Motosikletli Kurye Hizmeti

Dudullu KuryeAcil Moto Kurye Hizmeti

Dudullu KuryeExpress Moto Kurye Hizmeti

Dudullu KuryeGece Moto Kurye Hizmeti

ve daha onlarca gönderi seçeneklerimiz ile kuryeredline olarak 7/24 Kurye hizmetinizdeyiz.

Firma Adres ve İletişim Bilgileri;

Kuryeredline adresimiz Kısıklı caddesi no 57 Üsküdar/İstanbul
İletişim Numaralarımız; 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92 - 0532 362 37 90 

İstanbul içinde trafik yoğunluğunluğuna göre servis süremiz değişmektedir. 
Kurye Redline Dudullu Moto Kurye hizmetlerinden yararlanmak için hemen arayınız….