Moto Kurye

Moto Kurye

Kuryeredline; İstanbulun Anadolu Yakasında bulunan kavacık ve ümraniye ilçesine komşu olan bu bölgemizdeki müşterilerimizide unutmadık ve onlar içinde özel olarak kurmuş olduğumuz Çekmeköy Moto Kurye ekip ve ekipmanlarımız ile sizlere en krıtık zaman yarışınız da çözüm ortağınız oluyoruz, siz müşterilerimize iş yerinizde veya evinizde daha fazla zaman geçirmenizi, bunun yanı sırada işlerinizin halledilmesi için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz ve yapmaya devam ediyoruz. Anadolu yakasında bulunan bu şirin ve zengin yeşillik arazisine sahip ilçemiz şile oto yolunun üzerindedir, şile nin ve karadenizin mis gibi kokan ormanının oksijen havasına sahip bir yerleşim yerimizdir. Sizlerinde bu bölgeden yapacağınız yada bu bölgeye başka bir yerden aldıracağınız kurye gönderilerinizi sorunsuz bir şekilde aynı şekilde teslimat noktalarına makul fiyatlarla ulaştırıyoruz. Sİzde Çekmeköy kurye hizmetlerimizle ile ilgili tüm bilgiyi 7/24 kurye çağrı merkezimizden alabilirsiniz. 

İstanbul Çekmeköy Moto Kurye Hizmetlerimiz;

Çekmeköy Bölgesinde yaşayan ve çalışan müşterilerimiz gün içerisinde veya mesaii saatleri dışında ihtiyaçları doğrultusunda gündüzleri tam kadrosuyla geceleri ise firmamız tarafından Nöbetci Çekmeköy Kurye olarak görevli bırakılan personellerimiz aracılığı ile sizlere hizmetlerimizi sunmaya 20 yılldır devam ediyoruz. Bu ilçemizden yada  istanbula bağlı her hangi bir ilçemizden yapacağınız gönderileriniz bizim güvencemiz altında kayıt alınarak yapılmaktadır. Akşamları mesai saati dışında yapacağınız gündüz'ki iş yoğunlu olmadığından her daim ekspress  kurye olarak taşınır ve teslimatı yapılır. Sizler de Çekmeköy Kurye hizmetlerimizden her zaman yararlanabilirisiniz.

Anadolu Yakası ve Çekmeköy Kurye Hizmet Koşullarımız ve Gönderi Şartlarımız;

İstanbul Çekmeköy İlçemizden yapacağınız Moto Kurye gönderileriniz sizlerin aciliyet durumuna göre hızlı kurye şeklinde yada firmamızın en uygun gönderi şekli olan normal kurye gönderileriniz de günün her saatinde tarafımızca güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Operasyon merkezi çalışanlarımız aracılığılı ile oluşturduğunuz iş emrinizden sonra hizmet vermeye başlıyoruz. Seçmiş olduğunuz hızlı seçeneğimiz de gönderileriniz istanbul il sınırları içerisindeki geçerli bölgelerimiz içerisinde yapılmaktadır ve toplamda alınıp teslim edilmesi ortalama maximum (90) dakika yapılmaktadır, normal gönderi seçeneğimiz ise ortalama (180-200) dakika arasında yapılmaktadır. Detaylı bilgi için çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Çekmeköy Motorlu Kurye Hizmet Noktalarımız;

* Alemdağ Mahallesi, * Aydınlar Mahallesi, * Cumhuriyet Mahallesi, * Çamlık Mahallesi, * Çatalmeşe Mahallesi, * Ekşioğlu Mahallesi, * Güngören Mahallesi, * Hamidiye Mahallesi, * Hüseyinli Mahallesi, * Kirazlıdere Mahallesi, * Koçullu Mahallesi, * Mehmet Akif Mahallesi, * Merkez Mahallesi, * Mimar Sinan Mahallesi, * Nişantepe Mahallesi, * Ömerli Mahallesi, * Reşadiye Mahallesi, * Sırapınar Mahallesi, * Soğukpınar Mahallesi, * Sultançiftliği Mahallesi, * Taşdelen Mahallesi,

İstanbul geneli ve tüm noktalarda Çekmeköy Motosikletli Kurye ekibimiz ile 7/24 kesintisiz hizmetinizdeyiz.

Çekmeköy Motorlu Kurye Hizmet Seçeneklerimiz;

Çekmeköy Moto KuryeAcil Motorlu Kurye Hizmeti

Çekmeköy Moto KuryeHızlı Motosikletli Kurye Hizmeti  

Çekmeköy Moto KuryeVip Express Vip Kurye Hizmeti

Çekmeköy Moto KuryeNormal Kurye Hizmeti

Çekmeköy Bayrampaşa Moto KuryeVip Moto Kurye Hizmeti ve daha onlarca gönderi seçeneklerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Firma Adresi ve İletişim Bilgileri;

Kuryeredline adresimiz Kısıklı caddesi no 57 Üsküdar/İstanbul
İletişim Numaralarımız; 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92 - 0532 362 37 90  

İstanbul içinde trafik yoğunluğunluğuna göre servis süremiz değişmektedir. 

Kurye Redline hizmetlerinden yararlanmak için hemen arayınız.