Moto Kurye

Moto Kurye

Kuryeredline; Hizmetleri arasında bulunan Uçak Kargo Kurye seçeneğimiz ile Türkiye içinde Hava taşımacılığına müsait illerimize 24 saat içerisinde gönderilerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırabiliriz. Uçak Kargo hizmetimizden yararlanmak için müşteri temsilcilerimizle irtibat kurabilir veya İş Emri formunu doldurarak hizmetimizden yararlanabilrisiniz. İstanbul İçi bağlı bölgelerde Moto Kurye hizmeti veren kuryeredline firmamız hizmetleri içinde yer alan uçak kargo ve uçak kurye hizmetimiz ile şehir dışına yapmak istediğiniz ve gün içerisinde ulaşmasını istediğiniz kurye gönderileriniz için uygulamış olduğumuz bir hizmetimizdir. Bireysel ve Kurumsal yapmak istediğiniz acil ucak kargo gönderiniz bulunduğunuz yerden alınır ve gitmesini istediğini ile itina ile ulaştırılır, bu hizmetimiz haftanın (7) günü (24) saati kesintisiz devam etmektedir.

​Acil Ucak Kargo ve Kurye Hizmtlerimiz Nasıl Çalışmaktadır;

Motosikletli Kurye Firmamızın müşterilerine özel olarak sunmuş olduğu hızlı ucak kurye hizmetlerinden sizlerde yararlanmak için yapmanız yereken bize ulaşmaktır. Merkezimizin operasyon bölümüne gelen iş emriniz doğrultusunda kayıdınız özenle alınır ve akabinde size en yakın Moto kurye 'miz yada arabalı kurye'miz yönlendirilir yollamak istediğiniz evrak & paket tarzı gönderileriniz gitmesini istediğiniz ile en yakın hava limanından yetkili personelimiz tarafından pnr numarası alınarak sevkiyatı sağlanır. Göndermiş olduğunuz evrağınız isteğiniz doğrultusunda ister havalimanından alımı sağlanır ister göndermiş olduğunuz ildeki direkt adrese teslimatı sağlanır bu durum tamamen siz müşterilerimizin isteği doğrultusunda yapılır ve firmamız tarafından yapmış olduğunun seçenek doğrultusunda ücretlendirilir. Sizlerde daha detaylı bilgi almak için aşağıda yazılı telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

​Hızlı Ucak Kargo Hizmet Koşulları Ve Şartları;

​Redline Moto Kurye firması olarak vermiş olduğumuz hizmetler arasında bulunan Uçak Kargo sistemimiz yapacağınız gönderinin ağırlık,ebat ölçüleri doğrultusunda tarafınıza Motosiklet yada Arabalı kurye yollanarak evrağınız sizden alınır ve gitmesini istediğiniz türkiye sınırları içerisindeki illere teslimatımız sorunsuz bir şekilde yapılır. aynı gün içerisinde acil olarak ulaşmasını istediğiniz gönderileriniz yolladığınız ilin hava limanına diret olarak varır, ondan sonraki işlem sizin isteğiniz doğrultusunda ister direk yollanılan ilin havalimanından kendiniz tarafından aldırılır yada isterseniz direkt olarak yollamış olduğunuz ildeki adrese teslimatımız yapılır. Bu işlemler doğrultusun operasyon merkezi personelimiz ücretlendirmeyi yapar ve tarafınıza bildirir daha detaylı bilgi almak için web sayfamızdan iş emri oluşturarak ta hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

​İstanbul Acil Ucak Kargo Hizmet Bölgerimiz;

* Adalar, * Arnavutköy, * Ataşehir, * Avcılar, * Bağcılar, * Bahçelievler, * Bakırköy, * Başakşehir, * Bayrampaşa, * Beykoz, * Belikdüzü, * Beyoğlu, * Büyükçekmece, * Çatalca, * Çekmeköy, * Çorlu, * Esenler, * Esenyurt, * Eyüp, * Fatih, * Gaziosmanpaşa, * Güngören, * Kadıköy, * Kağıthane, * Kartal, * Küçükçekmece, * Körfez, * Maltepe, * Pendik, * Sancaktepe, * Silivri, * Sultanbeyli, * Suntangazi, * Şişli, * Şile, * Tekirdağ, * Tuzla, * Ümraniye, * Üsküdar, * Zeytinburnu,

İstanbul geneli tüm ilçelerde Kuryeredline Moto kurye ekibi olarak 7/24  kesintisiz hizmet vermekteyiz.

​Ucak Kargo ve Kurye Hizmet Seceneklerimiz;

Ucak Kargo​Acil Ucak Kurye Hizmeti

Ucak Kargo​Hızlı Ucak Kargo Hizmeti

Ucak KargoAcil Ucak Kargo Hizmeti

Ucak KargoMoto Kurye Hizmeti

Ucak KargoArabalı Kurye Hizmeti ve daha onlarca gönderi seçeneklerimiz ile 7/24 Kurye hizmetinizdeyiz.

Firma Adres ve İletişim Bilgileri;

Kuryeredline adresimiz Kısıklı caddesi no 57 Üsküdar/İstanbul
İletişim Numaralarımız; 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92 - 0532 362 37 90  

Kurye Redline Uçak Kargo hizmetlerinden faydalanmak için hemen arayınız.