Moto Kurye

Moto Kurye

RedlinekuryeMoto Kurye hizmetlerinde sektörde öncü firmalardan birisidir. moto kurye hizmet alanlarında müşterilerimizin isteklerini daima ön planda tutmaktayız.

İstanbulun tüm ilçelerine en hızlı ve güvenli şekilde Motosikletli Kurye hizmeti veren firmamız tüm moto kurye ekibini teknolojik ekipmalarla donatmıştır. Gönderileriniz bulunduğunuz bölgeden ivedilikle alınır ve hedef nokataya en hızlı şekilde ulaştırılır.

Hayatın her alanında gerekli olan moto kurye ler gerek iş oratmında gerekse normal yaşamda bir çok insanın gönderilerinin belli bir noktandan alınarak hedef noktaya ulaştırılmasını sağlayan bir hizmet sektörüdür. Biz Redline kurye firması olarak Moto Kurye sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Kurye Redline bu sektörde müşterileri için daima kaliteli ve güvenilir kurye hizmeti sunmayı misyon edinmiştir.

Hızlı Moto Kurye Hizmetlerimiz ve Gönderi Seçeneklerimiz;

İstanbul Anadolu yakasında bulunan genel merkezimiz ve her ilçede aktif olarak hizmet vermekte olan uzman ekiplerimiz ile siz değerli müşterilerimize günün her saati kesintisiz güvenilir ve kalite hizmetlerine her geçen gün bir yenisini daha eklemektedir. Moto Kurye hizmetlerimiz iki şekilde yapılmaktadır. Express Kurye Gönderisi ve Normal Kurye Gönderisi şeklindedir. Sizlerde o anki aciliyet durumunuza göre istediğiniz şekilde gönderinizi gerçekleştire bilirsiniz, bunun için yapmanız gereken tek şey Redlinekurye operasyon merkezi iletişime geçmektir.

Redline Kurye, Moto Kurye Hizmet Günleri ve Saatlerimiz;

Moto Kurye ekiplerimiz haftanın 7 (yedi) günü kesintisiz hizmet vermektedir. Pazartesi'den,Cumartesi'ye olan gönderileriniz Normal mesai saatleri içerisindeki istenilen gönderi şekli doğrultusunda ücretlendirilir. Pazar günleri yapacağınız Kurye gönderileriniz ise Nöbetci Kurye'lerimiz tarafından express Kurye gönderisi olarak ücretlendirilir, daha detaylı bilgi için bizi aramanız yada www.kuryeredline.com web adresimizden iş emri oluşturmanız yeterlidir.Operasyon merkezi ekiplerimiz ile iletişime geçtikten sonraki oluşturacağınız kayıt doğrultusunda uzman saha ekiplerimizce sorunsuz bir şekilde teslimanıtızı gerçekleştirilir.

İstanbul Moto Kurye Hizmet Koşullarımız ve Şartlarımız;

Firmamızın yapmış olduğu moto kurye gönderileriniz adresinizden görevlendirilen Motosikletli Kurye'lerimiz tarafından özenle teslim alınır ve yapmış olduğunuz gönderi seçeneği doğrultusunda gitmesini istediğiniz direk adrese teslimatı isim imza karşılığında yapılır. Ekspress Kurye olarak yapmış olduğunuz gönderiler (1.5) bir buçuk saatte Normal Kurye olarak yapmış olduğunuz gönderileriniz ise toplamda (3) üç saatte teslim edilmektedir.

Motosikletli Kurye Hizmet Bölgelerimiz;

* Adalar, * Arnavutköy, * Ataşehir, * Avcılar, * Bağcılar, * Bahçelievler, * Bakırköy, * Başakşehir, * Bayrampaşa, * Beykoz, * Belikdüzü, * Beyoğlu, * Büyükçekmece, * Çatalca, * Çekmeköy, * Çorlu, * Esenler, * Esenyurt, * Eyüp, * Fatih, * Gaziosmanpaşa, * Güngören, * Kadıköy, * Kağıthane, * Kartal, * Küçükçekmece, * Körfez, * Maltepe, * Pendik, * Sancaktepe, * Silivri, * Sultanbeyli, * Suntangazi, * Şişli, * Şile, * Tekirdağ, * Tuzla, * Ümraniye, * Üsküdar, * Zeytinburnu,

İstanbul geneli tüm ilçelerde Kuryeredline Moto kurye ekibi olarak 7/24  kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Firma Adresi ve İletişim Bilgileri;

Kuryeredline adresimiz Kısıklı caddesi no 57 Üsküdar/İstanbul
İletişim Numaralarımız; 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92 - 0532 362 37 90  

İstanbul içinde trafik yoğunluğunluğuna göre servis süremiz değişmektedir. 

Kurye Redline hizmetlerinden yararlanmak için hemen arayınız.

Motorlu kurye, gönderileriniz için hemen İş emri oluşturabilrisiniz.