Moto Kurye

Moto Kurye

Redline Moto Kurye; Gümrük müşavirlikleri, Gemi acenteleri ve Lojistik firmalarına hizmet vermektedik. diğer kurye hizmetlerinden farklı olarak özenle seçilmiş Gumruk Moto Kurye lerimiz bu işte tecrübe sahibi kuryelerden oluşan bir hizmet sektörümüzdür, gümrük firmalarının işleri olan ordino, konşimento, atr, eur1 form'a, menşe gibi özel evraklarını kusursuzca halleden bir ekibizmizle çalışmaktayız istabundaki antrepo ve diğer gümrük firmalarına kusursuzca hizmet vermek bizim görevlerimizden biridir. Erenköy gümrük kuryehalkalı gümrük kuryeambarlı gümrük kurye, ve çatalca gümrük kurye hizmetlerinden yararlanmak için lütfen 0216 470 69 91 & 0539 290 69 92 telefonlarımız'dan bize ulaşabilirsiniz yada www.kuryeredline.com web adresimizden iş emri oluşturabilirsiniz...

İstanbul Gümrük Moto Kurye Hizmetlerimiz;

İstanbulda Anadolu yakasında bulunan genel merkezimize bağlı bütün Motorize Kurye 'lerimizin her alanda uzmanlığı ve deneyimi olmaktadır. Gümrük evraklarının önemliliği doğrultusunda resmi kurumlardaki evrak işlerini hallede bilecek deneyimli personelimiz iş yerinizin yapılması gereken tüm işleri bitene kadar sadece sizin işinizi yapmaktadır. Kurye personelimiz gidiş dönüş olmak üzere iş yerinizin evraklarını hallederken geçirdiği süreyi hesaplar ve üstlerini bilgilendirir sonrasında operasyon merkezi sorumlu personelimiz tarafından firmanızın gönderi işlem ücretlerini hesaplayarak motorize kuryemiz aracılığı ile tarafınızdan tahsil eder. Yapmış olduğunuz Gumruk Kurye ile ilgi tüm işlemler her iki tarafın güvencesi doğrultusunda olması sebebi ile isim imza karşılığında yapılmaktadır.

Anadolu ve Avrupa Yakasında Gumruk Kurye Hizmet Koşulları ve Şartları;

Anadolu yakasından avrupa yakasına kadar var olan bütün Gümrük firmalarına hizmet vermekte olan redlinekurye İstanbul içi sınırlar içerisinde tüm işlerinizi itina ile halledip gidekleri konuma ulaştırmaktadır. Bu hizmetimiz il sınırlarımız içerisinde tüm yapacağınız adresler için express gönderileriniz için toplamda 90 doksan dakika normal gönderileriniz için 180 dakika olarak belirlenmiştir bu süre hava koşulları ve şartlarına zamanla değişiklik gösterebilmektedir, yaptığınız gönderilenizde extra beklemeler toplam ücretinize ilave edilerek tarafınıza fatura edilir.

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Gumruk Moto Kurye Servis Bölgelerimiz;

* Arnavutköy, * Ataşehir, * Avcılar, * Bağcılar, * Bahçelievler, * Bakırköy, * Başakşehir, * Bayrampaşa, * Beşiktaş, * Beykoz, * Beylikdüzü, * Beyoğlu, * Büyükçekmece, * Çatalca, * Çekmeköy, * Esenler, * Esenyurt, * Eyüp, * Fatih, * Gaziosmanpaşa, * Güngören, * Kadıköy, * Kağıthane, * Kartal, * Küçükçekmece, * Maltepe, * Pendik, * Sancaktepe, * Sarıyer, * Silivri, * Sultanbeyli, * Sultangazi, * Şile, * Şişli, * Tuzla, * Ümraniye, * Üsküdar, * Zeytinburnu, *Çorlu, * Tekirdağ, * Körfez, * Kocaeli, * Darıca, * Dilovası,

ve istanbula bağlı tüm ilçelerde kuryeredline Moto Kurye firması olarak 7/24 Kurye hizmeti vermekteyiz.

Gümrük Kurye Çalışma Saatlerimiz ve Günlerimiz;

Kuryeredline Motokurye Merkezimiz Haftanın 6 günü normal mesai saati hizmetleri haftanın 1 günü ise yani pazar günleri özel olarak hizmetlerine devam etmektedir. Pazar günleri yapmış olduğunuz Kurye gönderileriniz nöbetçi bırakılan saha ekiplerimiz tarafından full express olarak teslimatlarımız yapılmaktadır. İstanbula bağlı 39 tane ilçemizde geçerli servis süremiz (Gumruk Kurye) hizmeti için toplamda 3 (üç) saattir. sizlerde bu hizmetlerimizden yararlanmak istediğinizde yapmanız gereken tek şey aşağıdaki yazılı telefon numaralarımızdan yada www.kuryeredline.com web sayfamızdan iş emri oluşturarak yararlana bilirsiniz.

Firma Adresi ve İletişim Bilgileri;

Kuryeredline adresimiz Kısıklı caddesi no 57 Üsküdar/İstanbul
İletişim Numaralarımız; 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92 - 0532 362 37 90  

Gumruk Kurye, gönderileriniz için hemen İş emri oluşturabilrisiniz.