Moto Kurye

Moto Kurye

Kuryeredline; Firmamız Medikal ve İlaç Kurye hizmetimizde İstanbul içinde 7/24 moto kurye 'lerimiz eczane ve hastaların acil ilaç ihtiyaçlarını karşılamak üzere programlanmış bir hizmetimizdir. Motorlu Kurye 'lerimiz eczane veya hastadan gelecek ihtiyaçlarınız doğrultusunda ivedi olarak hedef noktaya ulaştırmaktadır. Eczanelerden reçetesiz alına bilinecek taşınması yasal olan sağlıkla alakalı tüm ilaç ihtiyaclarınız için günün her saati siz meüşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir. Sizlerde bu hizmetlerimizden yararlanmak istediğinizde www.kuryeredline.com web sayfamızdan iş emri oluştura bilir yada direkt olarak operasyon merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Acil İlaç Kurye Hizmetleri; 

Motosikletli Kurye firmamızın müşterileri için 7/24 sunmuş olduğu İlaç Kurye ve Eczane Kurye hizmetlerimiz nelerdir ve nasıl yararlanabilirsiniz. Kuryeredline irtibat numaralarımızdan veya web sayfamızdan iş emri oluşturarak sizlerde bu hizmetlerimizden günün her saati kesintisiz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Genel merkezimize tarafınızdan yapılan iş emri doğrultusunda siz en yakın moto kurye 'miz yönderlir ve sizden reçeteniz ve almak istediğiniz ilacınız ücreti alınır, akabinde görevlendirilen kurye en yakın eczane ye yada sağlık kuruluşuna giderek reçetenizde doktorunuzun yazmış olduğu ilacınızı alarak direkt olarak teslimat için tekrar adresinize gelir ve kurye ücretini tarafınızdan tahsil ederek isim imza karşılı ilacınızın teslimatını gerçekleştirir.

​Acil İlaç Moto Kurye ve Nöbetci Eczane Kurye Hizmet Koşulları ve Şartları;

Kuryeredline Moto Kurye firmasının siz değerli müşterilerine sunmuş olduğu ilaç ve eczane kurye işlerinizde Gece Nöbetci Kurye olarak bırakılan personelimiz herhangi bir nöbetci eczaneden istemiş olduğunuz sağlık ürünlerinizin teslimatını her daim hızlı ve güvenli bir şekilde yapmaktadır. Genel merkezimize kaydınız alındıktan sonra kuryemiz çalışmaya başlar ve reçetesiz alanıbilinecek olan ilaçlarınızı alır ve size getirir, reçetesiz alanımayacak olan ilaçlarınızı ise ilk önce bulunduğunuz konuma gelerek tarafınızdan doktorunuzun yazmış olduğu reçetenizi ve almak istediğiniz ilaçlarınızın ücretini alarak en yakın eczaneden isteklerinizi tahsis eder ve tekrar aynı şekilde hızlıca size teslimatını yaparak ilaç kurye hizmetini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirir. Redline Kurye Firmamızın presibi olarak ödemesi alınmayan hiç bir ilacınız eczanenizden tahsis edilemez.

Hızlı İlac Kurye'de Hizmet Verdiğimiz Bölgelerimiz;

 * Ataşehir Kurye, * Altunizade Kurye, * Bulgurlu Kurye, * Çekmeköy Kurye, * Kadıköy Kurye, * Kartal Kurye, * Maltepe Kurye, * Pendik Kurye, * Sancaktepe Kurye, * Sultanbeyli Kurye, * Şile Kurye, * Kavacık Kurye, * Beykoz Kurye, * Taşdelen Kurye, * Bostancı Kurye, * Göztepe Kurye, * Tuzla Kurye, * Ümraniye Kurye, * Kısıklı Kurye, * Üsküdar Kurye, Bu Hizmetimiz sadece Anadolu yakası ilçelerinde 7/24 Kurye hizmeti vermektedir.İlaç Kurye Hizmetimiz harici diğer tüm kurye gönderileriniz de hizmetlerimiz istanbulun tüm ilçelerinde devam etmektedir. Firmamız İstanbul anadoluyakasında olduğundan Nöbetçi Kurye 'lerimiz mesai sonrası sadece Anadoluyakasında Eczane Kurye ve İlaç Kurye hizmeti vermektedir.

​Alo İlaç Kurye Hizmet Seçeneklerimiz;

​İlaç Kurye​Acil Eczane Kurye Hizmeti

İlaç Kurye​Hızlı İlaç Kurye Hizmeti

İlaç Kurye​Alo İlaç Kurye Hizmeti

İlaç Kuryeİlac Moto Kurye Hizmeti

İlaç KuryeNöbetci Eczane Kurye Hizmeti ve daha onlarca gönderi seçeneklerimiz ile 7/24 Kurye hizmetinizdeyiz.

Firma Adres ve İletişim Bilgileri;

Kuryeredline adresimiz Kısıklı caddesi no 57 Üsküdar/İstanbul

İletişim Numaralarımız; 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92 - 0532 362 37 90 

Not : Hastalara Yasaklı ve Reçetesiz ilaçlar ilgili yasa gereği taşınamamaktadır.