Moto Kurye

Moto Kurye

KuryeredlineŞehirler Arası Kurye hizmetimiz istanbul ve çevre illerine yapmış olduğumuz hizmetlerimiz arasındaki seçeneklerimizdendir. Motosikletli kurye sektöründe uzun yıllardır kesintisiz olarak hizmet veren firmamız genellikle istanbul içinde hizmet vermektedir, genel merkezimize yapacağınız iş emriniz doğrultusunda çalışıyoruz kişiye ve birime özel olarak hizmet veriyoruz. İstanbul dan çevre illere göndermek istediğiniz evrak ve benzeri kurye gönderilerinizi bulunduğunuz yerden alarak doğrudan gitmesini istediğiniz avrupa yakasına komşu olan tekirdağ,çorlu,edirne,çanakkale illerine anadoluyakasına komşu olan gebze,kocaeli,yalova,bursa gibi illerimize gün içerisinde ulaşmasını istediğiniz kargo&kurye evraklarınızı sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz. Şehirlerarası Moto Kurye hizmetlerimizden ve diğer seçeneklerimizden biligi almak istediğiniz de çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

İstanbul ve Şehirlerarası Moto Kurye Hizmetlerimiz;

Redlinekurye firmamız istanbul ve komşu illere kesintisiz olarak moto kurye hizmeti sunmaktadır. Bünyemizden yapmış olduğunuz yada yapacağınız tüm gönderileriniz bizim güvencemiz altın uzman ekip ve ekipmanlarımızla yapılmaktadır. Genel merkezimiz istanbul anadolu yakasındadır, istanbulun her hangi bir ilçesinden göndermek istediğiniz kurumsal yada bireysel gönderileriniz komşu illere doğrudan express gönderi seçeneğiyle yapılmaktır, bu hizmetimizin teslimat sürelerimiz evrağınız gideceği ilin mesafesine göre değişkenlik göstermektedir. Sizde Şehirler Arası Kurye hizmetimizle ilgi detaylı bilgiyi operasyon merkezi çalışanlarımızdan öğrenebilirsiniz.

Hızlı Şehirler Arası Kurye Hizmet Koşulları ve Gönderi Şartlarımız;

Motokurye sektöründe uzun yıllar hizmet veren firmamız redlinekurye ekip ve ekipmanlarımızla gün içi ve gün sonu özel işleriniz ve evraklarınızın yanı sıra kurumsal ve önemli gönderilerinizi de firmamıza bağlı çalışan uzman motorizekurye'lerimiz gerçekleştirmekteyiz. İstanbul içi bölgelerde hızlı ve normal seçeneğimiz uzun mesafelerde yani komşu illerimize ise doğrudan hızlı kurye seçeneğimizle gönderilmektedir. Bu gönderileriniz ortalama maksimum 3 ila 4 saat gibi sürelerde alıcıya ulaştırılmaktadır, ve ücretlendirmemiz express seçeneği üzerinden yapılmaktadır. Sizlerinde gündüz ve gece olmak üzere yollayacağınız gönderilerinizi müşteri,zaman ve mesafe ayırmaksızın uygun fiyatlarımızla 7/24kurye 'lerimiz ile gerçekleştirmekteyiz.

Şehirler Arası Motorlu Kurye Hizmet Noktalarımız;

* Adalar, * Arnavutköy, * Ataşehir, * Avcılar, * Bağcılar, * Bahçelievler, * Bakırköy, *Bursa, * Başakşehir, * Bayrampaşa, * Beykoz, * Belikdüzü, * Beyoğlu, * Büyükçekmece, * Çatalca, * Çekmeköy, * Çorlu, * Esenler, * Esenyurt, * Eyüp, * Fatih, * Gaziosmanpaşa, * Güngören, * Kadıköy, * Kağıthane, * Kartal, * Küçükçekmece, * Körfez, *Yalova, * Maltepe, * Pendik, * Sancaktepe, * Silivri, * Sultanbeyli, * Suntangazi, * Şişli, * Şile, * Tekirdağ, * Tuzla, * Ümraniye, * Üsküdar, * Zeytinburnu,

İstanbul geneli tüm ilçelerde Kuryeredline Moto kurye ekibi olarak 7/24 kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Şehirler Arası Moto Kurye Hizmet Seçeneklerimiz;

Şehirler Arası KuryeMotorlu Kurye Hizmeti

Şehirler Arası KuryeNöbetci Motosikletli Kurye Hizmeti

Şehirler Arası KuryeAcil Moto Kurye Hizmeti

Şehirler Arası KuryeExpress Moto Kurye Hizmeti

Şehirler Arası KuryeGece Moto Kurye Hizmeti

ve daha onlarca gönderi seçeneklerimiz ile kuryeredline olarak 7/24 Kurye hizmetinizdeyiz.

Firma Adres ve İletişim Bilgileri;

Kuryeredline adresimiz Kısıklı caddesi no 57 Üsküdar/İstanbul

İletişim Numaralarımız; 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92 - 0532 362 37 90 

İstanbul içinde trafik yoğunluğunluğuna göre servis süremiz değişmektedir. 
Kurye Redline Şehirler Arası Moto Kurye hizmetlerinden yararlanmak için hemen arayınız….