Moto Kurye

Moto Kurye

Arabali Kurye Motosiklet ile taşınması mümkün olmayan gönderileriniz için arabalı kurye kullanarak gönderilerinizi güvenle yerine ulaştırabilirsiniz.
Çeşitli seçeneklerden oluşan gönderi tarzlarını kullanarak sizlerde bu hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Kuryeredline Firması Kapsamındaki araç yükleme ve boşaltma işlemleri tamamen personelimize aittir ve iş gücünden ayrıca ücret ödemeden yararlanabilirsiniz. Firma personelimiz gönderinizi kendi güven kapsamında kontrol ederek alır ve aynı şekilde kontrol ederek teslimatını isim imza şeklinde gerçekleştirir. Sonrasında operasyon merkezi ekiplerimiz tarafından isim bilgisi için mail yada tlf ile tarafınıza bilgi verilir ve memnuniyetiniz sorulur.  

Acil Arabalı Kurye Hizmetlerimiz;

Arabalı Kurye Hizmeti ile aynı günde aşağıdaki büyükşehirler arasında karşılıklı olarak gönderileriniz, bir ilçedeki veya ildeki adresten alınarak ve aynı şekilde diğer ilçe ve ildeki alıcıya teslim edilmektedir.
Kuryelerimiz adresinizden Moto Kurye'lerin taşıyamadığı Araba Kurye gönderinizi alarak yoğun olarak istanbul içinde yapmış olduğunuz Arabalı Kurye gönderinizi uzman saha elemanlarımız sizden teslim almış olduğu gönderinizi belirtmiş olduğunuz adrese en hızlı şekilde ve sorunsuz teslim etmektedir. Sizlerde bu hizmetlerimizden yada Moto Kurye hizmetlerimizden yararlanmak istediğinizde yapmanız gereken tek şey bizi aramak.

Arabalı Kurye Taşıma Koşulları ve Şartları;

Kuryeredline Moto Kurye Firmamız da Araba Kurye hizmetlerimiz moto kurye ile yapılan gönderileniz gibi normal kurye şeklinde değil adrese direk Express şeklinde yapılır. Bu işlemlerimiz moto kurye fiyatının iki katı ücrete tabi tutulmaktadır. Toplam teslimat süremiz istanbul içi bağlı bölgelerde toplamda 3 (üç) saattir. Bu Süre bazen daha erken bazen ise maksimum yarım saat gecikebilmektedir o anki istanbul trafinin yoğunluğu dorultusunda süremiz değişe bilmektedir. Firmamız moto kurye gönderileriniz gibi arabalı kuryede net bir zaman bilgisi verilememektedir, biz redlinekurye olarak elimizden gelenin en iyisini siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına buradayız ve sizlerleyiz.

Hızlı Araba Kurye Servis Bölgeleri;

* Adalar, * Arnavutköy, * Ataşehir, * Avcılar, * Bağcılar, * Bahçelievler, * Bakırköy, * Başakşehir, * Bayrampaşa, * Beykoz, * Belikdüzü, * Beyoğlu, * Büyükçekmece, * Çatalca, * Çekmeköy, * Çorlu, * Esenler, * Esenyurt, * Eyüp, * Fatih, * Gaziosmanpaşa, * Güngören, * Kadıköy, * Kağıthane, * Kartal, * Küçükçekmece, * Körfez, * Maltepe, * Pendik, * Sancaktepe, * Silivri, * Sultanbeyli, * Suntangazi, * Şişli, * Şile, * Tekirdağ, * Tuzla, * Ümraniye, * Üsküdar, * Zeytinburnu,

İstanbul geneli tüm ilçelerde Kuryeredline Moto kurye ekibi olarak 7/24  kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Çalışma Saatlerimiz ve Günlerimiz;

Kuryeredline Motokurye Merkezimiz Haftanın 6 günü normal mesai saati hizmetleri haftanın 1 günü ise yani pazar günleri özel olarak hizmetlerine devam etmektedir. Pazar günleri yapmış olduğunuz Kurye gönderileriniz nöbetçi bırakılan saha ekiplerimiz tarafından full express olarak teslimatlarımız yapılmaktadır. İstanbula bağlı 39 tane ilçemizde geçerli servis süremiz (Araba Kurye) hizmeti için toplamda 3 (üç) saattir. sizlerde bu hizmetlerimizden yararlanmak istediğinizde yapmanız gereken tek şey aşağıdaki yazılı telefon numaralarımızdan yada www.kuryeredline.com web sayfamızdan iş emri oluşturarak yararlana bilirsiniz.

Firma Adresi ve İletişim Bilgileri;

Kuryeredline adresimiz Kısıklı caddesi no 57 Üsküdar/İstanbul
İletişim Numaralarımız; 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92 - 0532 362 37 90  

Araba kurye, gönderileriniz için hemen İş emri oluşturabilrisiniz.