Moto Kurye

Moto Kurye

KuryeredlineGece Kurye hizmetimizde moto kurye 'lerimiz normal kurye gibi gündüzki iş yoğunluğu olmadığından uğramalı dağıtım yapmaz direk olarak eskpress şekilde teslimat yapar. Moto Kurye '​lerimiz sadece sizin gönderinizi daha çabuk daha hızlı ve güvenli şekilde sizden alır ve hedef noktaya doğru direkt olarak gider İstanbul içinde trafik durumuna  bağlı olarak ortalama (60) ila (90) dakika içerisinde gönderiniz hedef noktada olur. Gece Kurye gönderileriniz için mesai saati bitiminden sonra Nöbetci Kurye olarak bırakılan personelimiz siz müşterilerimize sabah mesai başlangıç saatimize dek kesintisiz hizmetlerine devam etmektedir. Sizlerde Bu hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 

Gece Moto Kurye Hizmeti Nedir;

Motosikletli Kurye sektörünün gündüz mesai saatleri içerisinde vermiş olduğu bireysel ve kurumsal hizmetlerin aynı şekilde mesai saati bitiminden sonrada Kuryeredline firması olarak nöbetci bırakılan personellerimiz tarafından mesai başlangıcına kadar yapmış olduğunuz yada olacağınız tüm gönderileriniz express olarak tarafınızdan alınır ve aynı şekilde ekspress olarak vermiş olduğunuz konuma teslimatı gerçekleştirilir. Geceleri Yapmış olduğunuz gönderileriniz extra olarak Gece Moto Kurye tarifesi ücetine taabi tutulur. Yapmış olduğunuz iş emri doğrultusunda moto kurye 'lerimiz çalışmaya başlar ve direk olarak adresinizden evrağınızı alır ve telimat adresine ivedilikle teslimatını isim imza karşılağında gerçekleştirir. İstanbulun 39 ilçesinde aktif olarak sunduğumuz hizmetlerimizden yararlan için aşıda yazılı irtibat numaralarımızdan yada watsap ihbar hattımızdan yararlana bilirsiniz.

​Nöbetci Gece Motosikletli Kurye Kurye Hizmet Koşulları ve Şartları;

Nöbetci Motosikletli Kurye 'lerimiz 19:00 dan sonraki kayıtlarınız için hazır bekletilen personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu yapmış olduğunuz iş emriniz firmamız tarafından acil express kurye olarak teslimatını yaptığımız hizmetlerimiz arasındadır ve gündüz mesai saatlerindeki express kurye ücretinin iki katı ücretlendirilir, bu konuyla daha detaylı bilgi için operasyon merkezi personilimizden öğrene bilirsiniz. Gece Kurye personelimiz kaydınız kensine iletildikten yarım saat kırk beş dakika içerisinde tarafınızdan evrağınızı alır ve gitmesini istediğiniz istanbul içi geçerli bölgelerine kırk beş dakika içerisinde sorunsuz bir şekilde imza karşılı teslimatını gerçekleştirir. Sonrasında teslimat bilgisi için aranırsınız ve isim bilgisini yetkili çağrı personelimizden alırsınız.

İstanbulda Mosikletli Gece Kurye Hizmeti Sunduğumuz Bölgelerimiz;

* Adalar, * Arnavutköy, * Ataşehir, * Avcılar, * Bağcılar, * Bahçelievler, * Bakırköy, * Başakşehir, * Bayrampaşa, * Beykoz, * Belikdüzü, * Beyoğlu, * Büyükçekmece, * Çatalca, * Çekmeköy, * Çorlu, * Esenler, * Esenyurt, * Eyüp, * Fatih, * Gaziosmanpaşa, * Güngören, * Kadıköy, * Kağıthane, * Kartal, * Küçükçekmece, * Körfez, * Maltepe, * Pendik, * Sancaktepe, * Silivri, * Sultanbeyli, * Suntangazi, * Şişli, * Şile, * Tekirdağ, * Tuzla, * Ümraniye, * Üsküdar, * Zeytinburnu,

İstanbul geneli tüm ilçelerde Kuryeredline Motosikletli kurye ekibi olarak 7/24  kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Gece Kurye Hizmet Seçeneklerimiz;

​Gece Kurye​Acil Moto Kurye Hizmeti

Gece KuryeHızlı Motosikletli Kurye Hizmeti

Gece KuryeVip Motorize Kurye Hizmeti

Gece KuryeEkspress Kurye Hizmeti

Gece KuryeNöbetci Moto Kurye Hizmeti ve daha onlarca gönderi seçeneklerimiz ile kuryeredline olarak 7/24 Kurye hizmetinizdeyiz.

Firma Adres ve İletişim Bilgileri;

Kuryeredline adresimiz Kısıklı caddesi no 57 Üsküdar/İstanbul

İletişim Numaralarımız; 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92 - 0532 362 37 90 

İstanbul içinde trafik yoğunluğunluğuna göre servis süremiz değişmektedir. 
Kurye Redline Gece Kurye hizmetlerinden yararlanmak için hemen arayınız….