Moto Kurye

Moto Kurye

Eskpress Kurye hizmetimizde moto kurye'lerimiz normal kurye gibi uğramalı dağıtım yapmaz . Moto Kurye'miz sadece sizin gönderinizi daha çabuk daha hızlı ve güvenli şekilde müşteriden alır ve hedef noktaya doğru direkt olarak gider İstanbul içinde trafik durumuna  bağlı olarak (45) ila (90) dakika içerisinde gönderi hedef noktada olur. Bu süre istanbul içi bölgelerde toplamda bir buçuk (1.5) saattir, ve Normal Kurye gönderisinin iki katı ücrettir bu ücretleme mesai saatlerine ve günlere göre değerlendirilir ve verilir bu gönderi seçeneğimiz ile alakalı konuda daha tedaylı bilgi için irtibata geçebilirsiniz. İstanbul içinde trafik yoğunluğunluğuna ve hava koşullarına göre servis süremiz değişmektedir. Ekspress Kurye personellerimiz üstün bölge bilgisi ve teknik bilgiye sahiptirler, kayıdınız personellerimize düştükten sonra sorunsuz bir şekilde teslimatlarını gerçekleştirirler.

Acil Ekspress Kurye Hizmeti Nedir ve Nasıl Çalışır;

Kuryeredline olarak sunmuş olduğumuz Ekspress Kurye hizmetimizde moto kuryelerimiz Normal Kurye'lerimiz gibi evrak toplayarak değil kendisine operasyon merkezinden kayıt çağrısı düşer düşmez sadece ve sadece size odaklı çalışmaya başlar ve ortalama kırk beş (45) dk da tarafınızdan evrağınızı & paketlerinizi alır ve aynı şekilde ortalama kırk beş (45) dakikada belirtilen konuma gider ve isim imza karşılığında gönderinizin teslimatını gerçekleştirir. Bu nedenle ekspress kurye sistemimiz normal kurye sistemimizin iki katı ücrete tabi tutulur bu ücretlendirme masi saatleri içerinde geçerlidir bu konuyla ilgili bilgiyi operasyon merkezi personelimizden öğrene bilirsiniz. Redlinekurye Firmasının Süre garantisi ve müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sunmuş olduğu diğer kurye gönderi seçeneklerimiz için de www.kuryeredline.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Acil ​Ekspress Kurye Hizmet Koşulları ve Şartları;

Kuryeredline Firmamız Bugüne dek yapmış olduğu bütün kurye gönderilerinde siz müşterilerinden her daim tam not almıştır. Buda fırmamız olarak bugüne dek var olmamızı ve halaa ayakta kalmamıza sebebtir, bizlerde firma olarak bundan ötürü siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenli hizmetlerini sunmayı misyon edinmiştir. Ekspress Kurye gönderi seçeneğimiz süre garantili bir sistemimizdir ve bu süre istanbul içi (90) dakika yani toplamda bir buçuk saattir. Normal Kurye gönderinizin iki katı ücrete tabi tutulur. İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa yakasın'da geçerli bir gönderi sistemimizdir.

İstanbul Ekspress Kurye Hizmet Bölgelerimiz;

* Adalar, * Arnavutköy, * Ataşehir, * Avcılar, * Bağcılar, * Bahçelievler, * Bakırköy, * Başakşehir, * Bayrampaşa, * Beykoz, * Belikdüzü, * Beyoğlu, * Büyükçekmece, * Çatalca, * Çekmeköy, * Çorlu, * Esenler, * Esenyurt, * Eyüp, * Fatih, * Gaziosmanpaşa, * Güngören, * Kadıköy, * Kağıthane, * Kartal, * Küçükçekmece, * Körfez, * Maltepe, * Pendik, * Sancaktepe, * Silivri, * Sultanbeyli, * Suntangazi, * Şişli, * Şile, * Tekirdağ, * Tuzla, * Ümraniye, * Üsküdar, * Zeytinburnu,

İstanbul geneli tüm ilçelerde Kuryeredline Moto kurye ekibi olarak 7/24  kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Ekspres Kurye Gönderi Seçeneklerimiz;

​Ekspress KuryeGece Motorlu Kurye Hizmeti

Ekspress Kuryeİstanbul Motorize Kurye Hizmeti 

Ekspress KuryeAcil Motosikletli Kurye Hizmeti

Ekspress KuryeNöbetci Kurye Hizmeti

Ekspress KuryeHızlı Moto Kurye Hizmeti ve daha onlarca gönderi seçeneklerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Firma Adres ve İletişim Bilgileri;

Kuryeredline adresimiz Kısıklı caddesi no 57 Üsküdar/İstanbul
İletişim Numaralarımız; 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92 - 0532 362 37 90  

Kurye Redline Ekpress Kurye hizmetlerinden faydalanmak için hemen arayınız.