Moto Kurye

Moto Kurye

Redlinekurye; İstanbul ve Avrupa yakasında Motosikletli Kurye ihtiyaçlarınıza 20 yıldır uzman ekip ve ekipmanlarımız ile siz müşterilerimize hizmetlerimizi sunmayı misyon edinmiş bulunuyoruz. Bizim ilk önceliğimiz, Zeyinburnu ve  Bütün ilçelerimizdeki müşterimizin zaman ile yarışında tek dostunuz olmak sizlerin bu kritik durumlarınızda çözüm ortağınız olmak. Kuryeredline ailesi olarak sizilerle bir arada olmaktan gurur duyuyoruz ve sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda çalışarak zaman a karşı yarışınızda sizlerle birlik oluyoruz. İş yerinizin acil ve önemli evraklarınızı yada özel hayatınızdaki özel işlerinizin yanı sıra hediyelik ve sağlık ihtiyaçlarınızı sizlerin yerine hallediyoruz. Zeytinburnu Moto Kurye Hizmetlerimizden günün her saatinde yararlanmak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Avrupa Yakası ve Zeytinburnu Moto Kurye Hizmetimiz;

Kuryeredline ailesi olarak istanbul anadolu yakası ve avrupa yakasındaki tüm ilçe ve mahallerinde sunmuş olduğumuz kurye ve arabalı kurye yanı sıra uçak kargo gönderilerinizde de zeytinburnu ilçesinden de ihtiyaçlarınız gereği bizlerin siz müşteri için sunmuş olduğumuz gönderi seçeneklerimizden kesintisiz günün her vaktinde yararlnanma olanağınız devam etmektedir. Yasal olarak taşınması serbest olan bütün sağlık ve özel işlerinizde uzaman motsikletli kurye ekiplerimizin sizlere vermiş olduğu süreler doğrultusunda gitmesini istediğiniz kişi ve kişilere dolaştırmadan doğrudan ulaştırmaktan onur duyarız. Siz müşterilerimiz memnuniyeti bizim için ilç önceliğimizdir, bu vermiş olduğumuz kalite ve güven kapsamı doğrultusunda istediğiniz an Zeytinburnu Kurye 'lerimiz sizlere hızlı olarak gelerek evrağınız alır ve teslim eder.

Zeytinburnu Kurye Hizmet Koşullarımız; 

​Zeytinburnundaki iş yeri ve kuruluşlarla birlikte gündelik yaşantınızda da kuryeredline ailesi olarak tam kadromuz ile sizlere hizmet vermekten onur duyarız. Yapacağınız bölgedeki gönderileriniz için sizlere operasyon merkezimizden verilen süreler içerisinde ulaştırılmasını isteğiniz gönderileriniz sorunsuz ve eksiz olarak acil olarak yani express seçeneğinizde toplam da alınıp teslim edilmesi 90 dakika içerisinde gerçekleştirilmekte normal kurye sistemi seçeneğimiz ile yaptınız gönderileriniz ise ortalama (180) ila (210) dakika içerisinde hedef noktaya ulaştırılmaktadır. Bu bölgedeki müşterilerimiz ağılık ve ebat olarak büyük olan gönderilerinizde ise Arabalı Kurye personellerimiz ile hiç yerinizden kıpırdamadan sıcacık kahvelerinizi yudumlarken ekiplerimiz aracılığı ile yükleme boşaltma işlemleri kendileri tarafından yapılarak gerçekleştirilir. Araba ile yollamış olduğunuz evraklarınız ve kolileriniz için Motorlu Kurye gönderileri gibi kesin ve net teslim süresi verilememektedir bu süre trafik ve hava koşullarına göre değişik gösterebilmektedir.

Zeytinburnu Motorlu Kurye ve Arabalı Kurye Hizmet Noktalarımız;

* Nuripaşa Mahallesi, * Seyitnizam Mahallesi, * Sümer Mahallesi, * Telsiz Mahallesi, * Veliefendi Mahallesi, * Yenidoğan Mahallesi, * Yeşiltepe Mahallesi, * Beştelsiz Mahallesi, * Çırpıcı Mahallesi, * Gökalp Mahallesi, * Kazlıçeşme Mahallesi, * Maltepe Mahallesi, * Merkezefendi Mahallesi,

Zeytinburnu ve mahallelerinde  Moto Kurye'lerimiz ile siz müşerilerimiz için 7/24 hizmetinizdeyiz.

Zeytinburnu Moto Kurye Hizmet Seçeneklerimiz;

Zetinburnu Moto KuryeGece Acil Moto Kurye Hizmeti

Zetinburnu Moto KuryeMotosikletli Nöbetci Kurye Hizmeti

Zetinburnu Moto Kuryeİstanbul Motosikletli Kurye Hizmeti

Zetinburnu Moto KuryeMoto Kurye Hizmeti

Zetinburnu Moto KuryeExpress Kurye ve daha onlarca gönderi seçeneklerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Firma Adresi ve İletişim Bilgileri;

Kuryeredline adresimiz Kısıklı caddesi no 57 Üsküdar/İstanbul
İletişim Numaralarımız; 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92 

İstanbul içinde trafik yoğunluğunluğuna göre servis süremiz değişmektedir. 

Kurye Redline hizmetlerinden yararlanmak için hemen arayınız.