Moto Kurye

Moto Kurye

Tekirdağ Moto Kurye : Kurye Redline hizmetlerinde sektörde öncü firmalardan birisidir. Silivri Kurye ve Çorlu Kurye taşımacılık hizmeti alanında müşterilerimizin isteklerini daima ön planda tutmaktayız.

İstanbulun tüm ilçelerine en hızlı ve güvenli şekilde Kurye hizmeti veren firmamız tüm çalışan ekibini teknolojik ekipmalarla donatmıştır. Gönderileriniz bulunduğunuz bölgeden ivedi'likle alınır ve hedef nokataya en hızlı şekilde ulaştırılır.

Hayatın her alanında gerekli olan Moto Kurye'ler gerek iş oratmında gerekse normal yaşamda bir çok insanın gönderilerinin belli bir noktandan alınarak hedef noktaya ulaştırılmasını sağlayan bir taşımacılık hizmet sektörüdür. Kuryeredline sektöründe uzun yıllardır hizmet veren bir firmadır, ve bu bağlamda müşterileri için daima kaliteli ve güvenilir kurye hizmeti sunmayı misyon edinmiştir.

Tekirdağ Moto Kurye hizmetlerimiz;

 Redlinekurye firmamız istanbul da uzun yıllardır müşterilerine taşımacılık ve lojistik hizmeti sunan bir kuruluştur. Bünyemizde çalışan personellerimiz ile gün içerisindeki geneli istanbul ağırlıklı olmak durumunda çorlu ilimizdeki bireysel ve kurumsal müşterilerimizin de evrak, pasaport,belge,fatura,kimlik,sağlık ürünü,ve benzeri önemli ve taşınması kanunen yasal olan her türlü gönderilerinizi minumum sürelerde alıcılarına ulaştırıyoruz. Çorlu ve Tekirdağ istanbula komşu bir il olduğunda bu bölgelerden yapacağınız gönderileriniz sizlerin istanbul içi bölgelerden aldıracağınız gönderileriniz için sunmuş olduğumuz bir hizmet seçeneğimizdir.Sizlerde Tekirdağ Moto Kurye ve diğer hizmetlerimizden fiyatlandırmalarından ve diğer gerekli olan öğrenmek istediğiniz her şey için operasyon merkezimizi yazılı irtibat numaralarımızdan öğrene bilirsiniz.

Tekirdağ Kurye hizmet Koşullarımız ve Gönderi Şartlarımız;

 Çorlu; istanbul merkezine uzak oluşundan ötürü bu bölgedeki bireysel ve kurumsal müşterilerimizin bünyemizden yapacakları gönderilerini uzaman moto kurye'lerimiz ve arabalı kurye'lerimiz ile doğrudan direkt olarak express seneğimiz ile yapılmaktadır. İstanbul avrupa yakası ve anadolu yakasından bulunduğunuz kendi konumunuza yapacağınız ekspres evraklarınız, (3) ila (3.5) saat arasında sorunsuz bir şekilde firmamız güvencesi altında teslimat kayıtları yapılarak alınır ve gideceği yere verilir. Bu hizmetlerimizle ilgili fiyat ve diğer bilgileri çağrı merkezimizi arayarak alabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Sizleride redline kurye ailesin de görmekten kıvanc duyarız.

İstanbul ve Tekirdağ Kurye Hizmet Noktalarımız;

 * Adalar, * Arnavutköy, * Ataşehir, * Avcılar, * Bağcılar, * Bahçelievler, * Bakırköy, * Başakşehir, * Bayrampaşa, * Beykoz, * Belikdüzü, * Beyoğlu, * Büyükçekmece, * Çatalca, * Çekmeköy, * Çorlu, * Esenler, * Esenyurt, * Eyüp, * Fatih, * Gaziosmanpaşa, * Güngören, * Kadıköy, * Kağıthane, * Kartal, * Küçükçekmece, * Körfez, * Maltepe, * Pendik, * Sancaktepe, * Silivri, * Sultanbeyli, * Suntangazi, * Şişli, * Şile, * Tekirdağ, * Tuzla, * Ümraniye, * Üsküdar, * Zeytinburnu,

İstanbul geneli tüm ilçelerde Kuryeredline Moto kurye ekibi olarak 7/24 kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Tekirdağ Moto Kurye Hizmet Seçeneklerimiz;

Tekirdağ Moto KuryeMotorlu Kurye Hizmeti

Tekirdağ Moto KuryeMotosikletli Kurye Hizmeti

Tekirdağ Moto KuryeAcil Moto Kurye Hizmeti

Tekirdağ Moto KuryeExpress Moto Kurye Hizmeti

Tekirdağ Moto KuryeHızlı Moto Kurye Hizmeti

ve daha onlarca gönderi seçeneklerimiz ile kuryeredline olarak 7/24 Kurye hizmetinizdeyiz.

Firma Adres ve İletişim Bilgileri;

Kuryeredline adresimiz Kısıklı caddesi no 57 Üsküdar/İstanbul
İletişim Numaralarımız; 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92 - 0532 362 37 90

İstanbul içinde trafik yoğunluğunluğuna göre servis süremiz değişmektedir. 
Kurye Redline Tekirdağ Moto Kurye hizmetlerinden yararlanmak için hemen arayınız….