Moto Kurye

Moto Kurye

Kuryeredline; İstanbulun tüm bölgelerinde kişiye ve birime özel olarak Moto Kurye hizmeti vermektedir. Firmamız avrupa yakası ve anadolu yakası bölgelerinde 20 yıllık kuryelik tecrübesi ve uzman ekip ve ekipmanları ile istanbulda ikamet eden birim ve kuruluşların yanı sıra kişiye özel bireysel olarak ta 7/24 kurye hizmeti vermektedir. Gündüzleri mesai saatlerinde tam kadro olarak akşamları 18:30 dan sonra Nöbetci Kurye'leri ile Şişli Moto Kurye hizmetlerimizden kesintisiz olarak firmamız güven kapsamı dahilinde sorunsuz gönderi teslimatlarınız gerçekleştirilmektedir. Sizlerde bu ilçemizde ve istanbul genelidenki bütün özel ihtiyaçlarınıza çare bulmabilmek adına tek yapmanız gereken bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Redlinekurye Firması istanbul anadolu yakasındaki genel merkezine bağlı çalışan ve her bölgede adres bilgisine hakim Motosikletli Kurye lerimiz ile sizlerinde Şişli Moto Kurye ihtiyaçlarınıza çözüm ortağı olmayı ve sizlerin memnuniyetini ön planda tutmayı misyon edinmiştir. 

İstanbul Avrupa Yakası Şişli Moto Kurye Hizmetimiz;

Redline Kurye Firmamız sizlerin istekleri dğrultusunda çalışır ve hizmet verir sizlerin gün içerisinde yada mesai saatleri dışında istanbulun bütüm ilçelerinden bireysel ve kurumsal olarak kişiye özel Motorlu Kurye hizmeti sunmaktadır. Müşterilerimizin genel merkezimize yapacakları iş emri doğrultusunda sizlere yada alınmasını istediğiniz lokasyondaki kurye gönderileriniz için sizlere eb yakaın Moto yada Arabalı Kurye personelimizi yönlendirerek aciliyet durumunuza göre Şişli Kurye aracılığıyla sorunsuz bir şekilde alarak teslimatlarını gerçekleştirmekteyiz. Firma olarak birinci önceliğimiz iş güvenliği teslimat güvenliği ve Müşteri memnuniyetidir. Bizlerden yapmış olduğunuz bütün gönderileriniz firmamız tarafından isim imza kaydı alınarak arşivlenmektedir. tesliamat sonrasın da veya öncesinde her hangi bir sorun yaşanmamak adına hem kendimizin hem sizlerin huzuru ve güvenliği sebebi gereği teslimat makbuzu karşılığında alıyoruz ve dolaştırmadan gideceği noktaya ulaştırıyoruz.

İstanbul Avrupa Yakası ve Şişli Kurye Hizmet Koşulları ve Şartlarımız;  

Avrupa Yakasında bulunan ve yoğun araç trafiğine ve iş temposuna ev sahibliği yapan şişli ilçesindeki bütün müşterilerimizin ihtyaclarını ve gönderilerini evinizden yada iş yerinizdeki masanızdan teslim alarak acil gitmesini istediğiniz de istanbula bağlı ilçelerine ortalama evraklarınız ve gönderiliniz alındıktan sonra 45 ila 60 dakika arasında trafik ve hava koşullarına dayalı en kısa zamanda teslim edilmektedir. Normal Kurye gönderileriniz ise ortalama 3 ila 3.5 saaat içerisinde teslim edilir. sizlerde bu hizmet seçeneklerimizden yararlanmak istediğinizde bizim ile iletişime geçmeniz yeterlidir. 

İstanbul Avrupa Yakası ve Şişli Motosikletli Kurye Hizmet Noktalarımız; 

* Balaban Mahallesi, * Bekirli Mahallesi, * Beyciler Mahallesi, * Büyükçavuşlu Merkez Mahallesi, * Büyükkılıçlı Mahallesi, * Cumhuriyet Mahallesi, * 19.Mayıs Mahallesi, * Bozkurt Mahallesi, * Cumhuriyet Mahallesi, * Duatepe Mahallesi, * Ergenekon Mahallesi, * Esentepe Mahallesi, * Eskişehir Mahallesi, * Feriköy Mahallesi, * Fulya Mahallesi, * Gülbahar Mahallesi, * H.Edip Adıvar Mahallesi, * H.Rıfat Paşa Mahallesi,

Şişli ve mahallelerinde  Moto Kurye'lerimiz ile siz müşerilerimiz için 7/24 hizmetinizdeyiz.

Şişli Moto Kurye Hizmet Seçeneklerimiz;

Şişli Moto KuryeAcil Motorlu Kurye Hizmeti

Şişli Moto KuryeMotosikletli Acil Kurye Hizmeti

Şişli Moto Kuryeİstanbul Moto Kurye Hizmeti

Şişli Moto KuryeMoto Gece Kurye Hizmeti

Şişli Moto KuryeExpress Kurye Hizmeti ve daha onlarca gönderi seçeneklerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Firma Adresi ve İletişim Bilgileri;

Kuryeredline adresimiz Kısıklı caddesi no 57 Üsküdar/İstanbul
İletişim Numaralarımız; 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92 

İstanbul içinde trafik yoğunluğunluğuna göre servis süremiz değişmektedir. 

Kurye Redline hizmetlerinden yararlanmak için hemen arayınız.