Moto Kurye

Moto Kurye

KuryeredlineMoto Kurye firmamız istanbulun tüm ilçelerine olduğu gibi kağıthanede bölgesinde de kesintisiz olarak profesyönel ekiplerimizle günün her saatinde siz müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz devam etmektedir. Sizlerinde gün içerisinde en kritik zamanınızda ihtiyacınız olan gönderileriniz için motosikletli kurye lerimiz bulunduğunuz noktadan yada alınmasını istediğinizin ilçeden evraklarınız ve kolilerinizi alarak gitmesini istediğiniz adreslere doğrudan teslimatlarımızı gerçekleştiriyoruz. Kağıthane Moto Kurye ekiplerimiz sizlerin isteği doğrultusunda express yada normal gönderi şeklinde aciliyetinize göre bulunduğunuz yada evrağınızın alınacağı konuma en yakın uzaman gps bilsine sahip saha personelimiz yönlendirilerek size özel olrak çalışmaya başlıyoruz ve gönderinizin gideceği lokasyona direkt olarak teslimatlarımızı gerçekleştiriyoruz.

İstanbul Avrupa Yakası ve Kağıthane Moto Kurye Hizmetimiz;

​İstanbul geneli ve Kağıthane bölgesinde ikamet eden tüm bireysel ve kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda 20 yıldır kesintisiz olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Firmamızın birinci önceliği iş disiplini kaliteli Moto Kurye hizmeti ve müşteri memnuniyetidir. Sizlerinde gün içerisinde en kritik zamanınızda kuryeredline ekibi uzman kadrosuyla yanınızda, yapacağınız bütün kurye gönderileriniz redline kurye güveni kapsamında gitmesini istediğiniz lokasyona doğrudan size özel olarak temin edilen Motosikletli Kurye'lerimiz tarafından göndermiş olduğunuz kişi ve kuruluşlara tek elden isim imza kaydı alınarak teslim edilmektedir. Kağıthane Kurye hizmetlerimizden yaralanmak istediğinizde aşağıda yazılı olan telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Avrupa Yakası Kağıthane Kurye Hizmet Koşullarımız Ve Şartlarımız;

Kağıthane ve Alibeyköy bölgerlerindeki gün içi gönderilerniz firmamıza iş kaydınızdan sonra gitmesini istediğiniz konuma ister express kurye seçeneği ile ister normal kurye seçeneğimiz ile teslimatlarımız gerçekleştirilmektedir. Yapacağınız gönderileriniz evrak veya maximum (2) kg ağırlına kadar olan gönderilerinizi kapsamaktadır, firmamızca belirlenen standartlar dışındaki gönderileriniz için ayrıca bilgi alabilirsiniz. Örneğin koli göndereceksiniz ve ağırlığı iki kg dan daha fazla ise ve Motosiklet ile taşınabilenecek ağırlıktaysa bunun ayrıca ağırlık ücretine tabi tutulursunuz. Motorlu Kurye ile taşanamayacak ağırlıktaki gönderileriniz için de firmamız bunyesinde bulunan Arabalı Kurye ile kolileriniz taşınır ve teslimatınız yapılır. İstanbul il sınırları içerisinde acil gönderileriniz 60 ila 90 dakika içerisinde gitmesini isteiğiniz lokasyona ulaşmaktadır ve normal gönderiniz iki katı olarak ücretlendirilir.

İstanbul Kağıthane Moto Kurye Hizmet Noktalarımız;

* Harmantepe Mahallesi, * Hürriyet Mahallesi, * Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, * Merkez Mahallesi, * Nurtepe Mahallesi, * Ortabayır Mahallesi, * Çağlayan Mahallesi, * Çeliktepe Mahallesi, * Emniyetevleri Mahallesi, * Gültepe Mahallesi, * Gürsel Mahallesi, * Hamidiye Mahallesi, * Sanayi Mahallesi, * Seyrantepe Mahallesi, * Şirintepe Mahallesi, * Talatpaşa Mahallesi, * Telsizler Mahallesi, * Yahyakemal Mahallesi, * Yeşilce Mahallesi,

Kağıthane ve mahallelerinde  Moto Kurye'lerimiz ile siz müşerilerimiz için 7/24 hizmetinizdeyiz.

Kağıthane Moto Kurye Hizmet Seçeneklerimiz;

​Kağıthane Moto KuryeAcil Motorize Kurye Hizmeti

Kağıthane Moto KuryeGece Motosikletli Kurye Hizmeti

Kağıthane Moto Kuryeİstanbul Moto Kurye Hizmeti 

Kağıthane Moto KuryeSehirler Arasi Moto Kurye Hizmeti

Kağıthane Moto KuryeExpress Kurye Hizmeti ve daha onlarca gönderi seçeneklerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Firma Adresi ve İletişim Bilgileri;

Kuryeredline adresimiz Kısıklı caddesi no 57 Üsküdar/İstanbul
İletişim Numaralarımız; 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92 

İstanbul içinde trafik yoğunluğunluğuna göre servis süremiz değişmektedir. 

Kurye Redline hizmetlerinden yararlanmak için hemen arayınız.