Moto Kurye

Moto Kurye

Kurye RedlineMotorlu Kurye Trafik Sorunu Hiç Bitmeyen Gügören'ın zaman kurtarıcısıyız.
İstanbul’un Avrupa yakasındaki ilçelerinden biridir. Oldukça geniş bir yüzölçümüne sahiptir. Sanayi tesislerinin gelişmesi ile balıkçılık çiftçilik gibi tarımsal işler rafa kaldırılmış yerini ticaret ve iş merkezleri almıştır. Bu ilçede büyük veya küçük oldukça fazla sanayi tesisi bulunmaktadır. İlçe olduğundan bu yana nüfusunda oldukça fazla artış gözlenmiştir. şimdiki nüfusu 296.969 olarak bulunmaktadır. Erkek nüfusu 149.825 iken kadın nüfusu 147.144 olarak bulgular kaydedilmiştir. Kurye Redline Motokurye Firmamız olarak bu sanayi tesislerinin ve tekstil merkezlerinin Çözüm Ortakları Olmaktan gurur duyarız. Güngören Moto Kurye hizmetlerimizden yararlanmak için bizi aramanız yeterlidir.

İstanbul Avrupa Yakası ve Güngören Moto Kurye Hizmetimiz;

İstanbul' da Moto Kurye sektöründe öncü firması olan Redline Motosikletli Kurye firmamız 20 yıllık tecrübesiyle istanbul ve semtlerinde bölge ayırmaksızın kaliteli taşımacılık ve uygun fiyat politikasıyla 7/24 hizmet veren ve müşterilerin vazgeçemediği önde gelen sayılı Motokurye şirketlerindendir.
Kurye Redline Sizin İstekleriniz doğrultusunda gönderilerinizi sizin istediğiniz her hangi bir yerden  kurye gönderinizi Gün içerisinde Kapınızdan alarak göndermek istediğiniz adrese en kısa zamanda güvenli ve eksiksiz bir şekilde alıcıya ulaştırır. Kurye gönderileriniz ağırlık.ebat ve aciliyetinize göre değişkenlik gösterebilir normal gönderileriniz sabit fiyat olurken expres gönderileriniz iki katı olark fiyatlandırılır. Gönderileriniz koli ve ağırlığına göre ücretlendirilir, Kurye belemelerinde ekstra ücret yansıtılacaktır sizde Güngören Kurye hizmetimiz ile ilgi daha detaylı bilgi edinmek için çağrı merkezimiz ile iletişime geçin.

Güngören Kurye Hizmet Koşulları ve Şartlarımız;

Redline Motokurye Gönderi iş emriniz'den itibaren 30 ila 45 dk arsında kurye gönderinizi alır ve aynı şekilde 45 ila 60 dk içerisinde vermiş oldugunuz adrese teslimini sağlar. Teslimatlarımız isim imza alınarak kayıt altında yapılmaktadır. Kurye gönderiniz başka yerde olsa bile Redline Moto kurye ​olarak sizin istediğiniz gönderiyi isim imza karşılığında belirlemiş oldugunuz adresinize teslim edilir. Redline kurye İstanbul'un Karmaşık ve Labirent sokaklarından sizi kolaylıkla yerinizden kaldırmadan şüpheleriniz oluşmadan işlerinizi bi telefon uzgında kolaylaştırmanızı sağlamaktadır. Bu ilçemizden yada herhangi bir ilçemizden yapacağınız evrak ve koli gönderilenizin normal kurye gönderi sistemi yapmış olduğunuz istanbul içi bağlı bölgelerimizde maksimum (3) üç (3.5) üç buçuk saat aralığında teslimatlarımız gerçekleştirilmektedir. 

İstanbul Avruapa Yakası Güngören Moto Kurye Hizmet Noktalarımız;

* Mareşal Çakmak Mahallesi, * Mehmet Nesih Özmen Mahallesi, * Merkez Mahallesi, * Sanayi Mahallesi, * Tozkoparan Mahallesi, * Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi, * Akıncılar Mahallesi, * Gençosman Mahallesi, * Güneştepe Mahallesi, * Güven Mahallesi, * Haznedar Mahallesi,

İstanbul geneli ve tüm noktalarda Güngören Kurye ekibimiz ile 7/24 kesintisiz hizmetinizdeyiz.

Güngören Motorlu Kurye Hizmet Seçeneklerimiz;

Güngören Moto KuryeAcil Moto Kurye 

Güngören Moto KuryeHızlı Kurye Hizmeti

Güngören Moto KuryeExpress Moto Kurye Hizmeti  

Güngören Moto KuryeVip Ekspress Kurye Hizmeti

Güngören Moto KuryeVip Moto Kurye Hizmeti ve daha onlarca gönderi seçeneklerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Firma Adresi ve İletişim Bilgileri;

Kuryeredline adresimiz Kısıklı caddesi no 57 Üsküdar/İstanbul
İletişim Numaralarımız; 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92 

İstanbul içinde trafik yoğunluğunluğuna göre servis süremiz değişmektedir. 

Kurye Redline hizmetlerinden yararlanmak için hemen arayınız.