Moto Kurye

Moto Kurye

Kuryeredline; İstanbul ili'nin üm ilçelerine Motosikletli Kurye hizmeti sunmaktadır. Sizlerde istediğiniz yada bulunduğunuz ilçe 'lerden istediğiniz gün ve saatlerde kurye gönderilerinizi bizim güvencemiz altında uzman ekiplerimiz ile yapabilirsiniz. Gün içi mesai saatlerinde iş yerinizden veya evinizden yapacağınız kargolarınızı tam kadro çalışmakta olan ekibimiz ile, mesai saatleri dışındaki yapacağınız gönderilerinizi ise Nöbetci Kurye'lerimiz ile yapmaktayız. Redlinekurye ailesi olarak sizler için 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermekten onur duyarız. Sizlerin en kritik durumlarınızda zaman karşı yarışınızda en yakın dostunuz olmaya devam ediyoruz ve bu gibi durumlarınız da bir numara olma yolunda ilerliyoruz. Gün geçtikçe gelişmekte olan teknolojiye her daim ayak uydurarak full donanıma sahip araçlarımız ve motosikletli kurye personelimiz ile sizlerin yanındayız. Esenler Moto Kurye ekibimiz ile yapacağınız gönderileriniz isim imza kayıtları yapılarak teslim edilmektedir ve arşivlenerek saklanmaktadır.

İstanbul Avrupa Yakası Ensenler Moto Kurye Hizmetimiz;

​Avrupa Yakasında bulunan eski yerleşim yerlerinden biri olan Esenler ilçemizdeki yaşayan veya çalışan müşterilerimize daha iyi bir şekilde hizmet verebilmek adına kurmuş olduğumuz Esenler Motosikletli Kurye ekibimiz ile sizlerinde yapacağınız bireysel ve kurumsal tüm gönderilerinizde 20 yıldır tek adress olmaya devam etmekteyiz. Esenler ilçesinden yapacağınız gönderileriniz istanbul içi bölgelere en hızlı bir şekilde güvenle ulaştırılarak sizlerin kendinize daha fazla vakit ayırmanız ve işlerinizin zamanında yapılmasını gerçekleştirmekteyiz. Operasyon merkezimize iş emriniz yapıldıktan sonra çalışmaya başlıyoruz ve evraklarınız en kısa sürede sizden yada alınmasını istediğiniz lokasyondan alarak göndereceğiniz konuma aciliyet durumunuz doğrultusunda express veya normal gönderi şeklinde ulaştırıyoruz. Esenler Kurye Hizmetimiz ile ilgi daha detaylı bilgiyi çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz.

Esenler Kurye Hizmet Koşulları ve Gönderi Şartlarımız;

​Redlinekurye Aracılığı ile yapacağınız kurye gönderileriniz ilk önce çağrı merkezi personellerimiz tarafında özenle ve düzenli bir şekilde alınarak size veya evrağınızın alınacağı konuma en yakın saha personelimiz yani Moto Kurye personelimize msj yolu ile aktarılır, sonrasında seçmiş olduğunuz gönderi seçeneğiniz doğrultusunda size verilen sürede evrağınız tarafınızdan alınarak gideceği konuma sorunsuz ve güvenli bir şekilde ulaştırılır. Firmamıza iş emriniz yapıldıktan sonra göndermek istediğiniz evrak ve benzeri ürünleriniz hazır olması gerekmektedir ve kurye personelimiz bekletilmemelidir, bekletilen kurye için ilk 5 dk ücretsizdir sonrası ilk yarım saat için 50 kuruş ilk yarım saatten sonraki bekletilmelerden her dakika için 1 lira gönderilerinize yansıtılır. Express Kurye gönderileriniz Normal Kurye gönderileriniz gibi sırayla uğramalı değil direkt olarak yapılır ve bu nedenden dolayıda normal gönderiniz iki katı ücrete tabi tutulur.

İstanbul Esenler Moto Kurye Hizmet Noktalarımız;

* Mimar Sinan Mahallesi, * Namık Kemal Mahallesi, * Nine Hatun Mahallesi, * Oruçreis Mahallesi, * Tuna Mahallesi, * Turgut Reis Mahallesi, * Yavuz Selim Mahallesi, * Birlik Mahallesi, * Çifte Havuzlar Mahallesi, * Davut Paşa Mahallesi, * Fatih Mahallesi, * Fevzi Çakmak Mahallesi, * Havaalanı Mahallesi, * Kazım Karabekir Mahallesi, * Kemer Mahallesi, * Menderes Mahallesi,

İstanbul geneli ve tüm noktalarda Esenler Kurye ekibimiz ile 7/24 kesintisiz hizmetinizdeyiz.

Esenler Motorlu Kurye Hizmet Seçeneklerimiz;

Esenler Moto KuryeAcil Moto Kurye Hizmeti 

Esenler Moto KuryeHızlı Kurye Hizmeti  

Esenler Moto KuryeExpress Kurye Hizmeti  

Esenler Moto KuryeNormal Motosikletli Kurye Hizmeti 

Esenler Moto KuryeVip Moto Kurye Hizmeti ve daha onlarca gönderi seçeneklerimiz ile 7/24 Kurye hizmetinizdeyiz.

Firma Adresi ve İletişim Bilgileri;

Kuryeredline adresimiz Kısıklı caddesi no 57 Üsküdar/İstanbul
İletişim Numaralarımız; 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92 

İstanbul içinde trafik yoğunluğunluğuna göre servis süremiz değişmektedir. 

Kurye Redline hizmetlerinden yararlanmak için hemen arayınız.