Moto Kurye

Moto Kurye

KuryeRedlineMoto Kurye Büyükçekmece ilçesin'de de hizmetinizdedir.
İstanbul Avrupa Yakasın da bulunan  Marmara Denizi’ne yakın bir sahile sahiptir, büyüklüğü ile bilinen semtlerden biridir. Semtimizin kuzeyinde Çatalca ve Arnavutköy,  güneyde ise Marmara Denizi,  Doğusunda Beylikdüzü, batısında ise Silivri bulunmaktadır. Büyükçekmece ilçemizde Türkiye’nin ve Dünyanın en büyük televizyon kulesi bulunmaktadır. Bu ilçemizde birde Türkiye’nin en büyük sergi alanı olan TÜYAP yer almaktadır. Birçok Alışveriş Merkezi, Çarşı, müze, otel, tiyatro salonu, spor salonu ve Aqua Park mevcuttur. İstanbulun il sınırlarına yakın bu semtimizdeki müşterilerimiz için özel olarak kurulan Büyükçekmece Moto Kurye ekibimizle sizlerinde zamana karşı olan yarışınızda çözüm ortağınız olmaya devam etmekteyiz.

İstanbul Avrupa Yakası Büyükçekmece Moto Kurye Hizmetimiz;

Türkiye cumhuriyetinin en büyük ve en kalabalık ili olan İstanbul' da Moto Kurye sektöründe öncü firmalardan biri olan Redlinekurye 20 yıllık motorlu kurye tecrübesiyle istanbul ve semtlerin de bölge ayırmaksızın kaliteli taşımacılık ve uygun fiyat politikasıyla 7/24 hizmet veren ve hali hazırda çalışmakta olan müşterilerinin bile vazgeçemediği önde gelen sayılı kurye şirketlerindendir.
Bu Büyüklükteki İlçemizin de Kurye Sektöründeki Yeri tartışmasız İş yoğunluğunun çok oldugu yerlerden dir, bizlerde bu yoğunluğu hafifletmek ve gönderilerinizi alıcıya ulaştırmak için bu bölgeyede hizmetvermekteyiz. Yoğun ve karmaşık sokaklarda sizleri adress aramaktan kurtarıp sizin yerinize teslimatlarınızı  firmamızın güven kapsamı içinde yapıyoruz. Büyükçekmece Kurye İstanbul un yoğun merkezlerine uzak olmasıyla gönderilen evraklarınızı yada koli ve paketlerinizi en hızlı şekilde gitmesini istediğiniz konumlara götürüyoruz.

İstanbul Geneli ve Büyükçekmece Kurye Hizmet Koşulları ve Gönderi Şartlarımız;

Anadolu Yakasında bulunan Büyükçekmece bölgesi için hizmetlerimiz şu şekildedir. Firmamıza yapmış olduğunuz kurye gönderi isteğinizden itibaren 30 ila 45 dakika arasında kurye evrağınızı sizden alır ve yine aynı şekilde express seçeneğinizde 30 ila 45 dakika içerisinde gönderinizi gideceği yere teslim eder. Bu teslimat süreleri expres gönderi seçeneğine girer, normal gönderi seçeneğinin ise iki katı olarak hesaplanır. Kuryeredline bünyesinden yapacağınız normal gönderileriniz ise toplamda (180) dakika dır, normal ücret tarifesi hesaplanır. Bu seçeneklerimizin en hızlısı ise vip express seçeneğimiz vardır, bu hizmetimizin istanbul içi geçerli bölgelerde toplam teslimat süresi (60) altmış dakikadır. Sizlerde bu hizetimiz den vip kurye olarak aratıp bilgialabilir yada isterseniz de müşteri hizmetlerimizle iletişime geçereke detaylı bilgi alabilirsiniz.

Büyükçekmece Moto Kurye Hizmet Noktalarımız;

* Hürriyet Mahallesi, * Kamiloba Mahallesi, * Karaagaç Mahallesi, * Kumburgaz Mahallesi, * Mimaroba Mahallesi, * Mimarsinan Mahallesi, * Murat Çeşme Mahallesi, * Pınartepe Mahallesi, * Sinanoba Mahallesi, * Türkoba Mahallesi, * Ulus Mahallesi, * Yenimahalle Mahallesi, * 19 Mayıs Mahallesi, * Ahmediye Mahallesi, * Alkent 2000 Mahallesi, * Atatürk Mahallesi, * Bahçelievler Mahallesi, * Celaliye Mahallesi, * Cumhurıyet Mahallesi, * Çakmaklı Mahallesi, * Dızdarıye Mahallesi, * Ekinoba Mahallesi, * Fatıh Mahallesi, * Güzelce Mahallesi,

İstanbul geneli ve tüm noktalarda Büyükçekmece Kurye ekibimiz ile 7/24 kesintisiz hizmetinizdeyiz.

Büyükçekmece Motorlu Kurye Hizmet Seçeneklerimiz;

Büyükçekmece Moto KuryeAcil Motorlu Kurye Hizmeti

Büyükçekmece Moto KuryeHızlı Motosikletli Kurye Hizmeti 

Büyükçekmece Moto KuryeExpress Motorize Kurye Hizmeti

Büyükçekmece Moto KuryeNormal Kurye Hizmeti

Büyükçekmece Moto KuryeVip Ekspress Kurye Hizmeti ve daha onlarca gönderi seçeneklerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Firma Adresi ve İletişim Bilgileri;

Kuryeredline adresimiz Kısıklı caddesi no 57 Üsküdar/İstanbul
İletişim Numaralarımız; 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92 

İstanbul içinde trafik yoğunluğunluğuna göre servis süremiz değişmektedir. 

Kurye Redline hizmetlerinden yararlanmak için hemen arayınız.