Moto Kurye

Moto Kurye

Kuryeredline; istanbul beylikdüzü bölgesinde moto kurye hizmetlerimiz kesintisiz olarak 7/24 devam etmektedir. Sİzlerde bu bölgedeki ekiplerimizin hizmetlerinden yararlanmak istediğiniz de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Redlinekurye ailesi olarak istanbul il sınırları içerisinde bütün ilçe ve mahallelerinde ihtiyaç duyduğunuz en kısıtlı zamanlar da sizlerin kurtarıcısı olmaya devam ediyoruz. İş yerinizden yada evinizden ihtiyacınız olan ne varsa getirip götürmek bizim işimiz, firmamız 20 yıllık kuryelik tecrübesi ve uzman kadrosu ile sizlere gündüz ve geceleri nöbetci kuryeleriyle her daim emrinizdedir. Beylikdüzündeki iş yerilerine ve bireysel müşterilerimize özel olarak kurmuş olduğumuz Beylikdüzü Moto Kurye ekiplerimiz ile hafta sonları dahil her gün yapacağınız gönderileriniz firmamız güvencesi kapsamında kayıt altına alınarak gerçekleştirilmektedir.

İstanbul Beylikdüzü Moto Kurye Hizmetlerimiz;

​İstanbul Avrupa Yakasında bulunan Büyükçekmece ve Avcılar ilçesine komşu olan Beylikdüzü ilçemizde de redline kurye olarak hizmetlerimize sizlerin istekleriniz doğrultusunda kesintisiz olarak gündüz ve gece kurye'lerimiz ile devam etmekteyiz. Bu bölgede ikamet eden ve çalışan müşterilerimizin özel işleri ve önemli evraklarının ulaştırılması da firmamız çalışanları tarafından güvenli ve kaliteli bir şekilde gitmesini istediğiniz konuma ve adrese süre garantili teslimatlarımız için operasyon merkezimize iş emri oluşturarak yararlana bilirsiniz. Beylikdüzü Kurye hizmetlerimiz için daha detaylı bilgi almak istediğiniz de 0216 470 69 91 yada 0539 290 69 92 nolu telefonlarımızı arayarak bilgi alabilirsiniz. 

Beylikdüzü Kurye Hizmet Koşulları ve Gönderi Şartlarımız;

​Redlinekurye Motosikletli Kurye firmamızdan yapacağınız beylikdüzü gönderilerinizi iş emri oluşturduktan sonra size veya evrağınız alınacağı lokasyona en yakın motokurye personeli yönlendirilerek en hızlı şekilde alınır ve gitmesini istediğiniz adrese direk teslimatı yapılır. Çağrı merkezimize kaydınız oluşturduktan sonra adresinize motrlu kurye personelimiz gelmeden evrağınız yada gönderiniz hazır bir şekilde bekletilmeli ve kurye personeli teslim edilmedilidri. Sİze özel olarak tahsis edilen personelimiz gönderinizin aciliyet durumunuza göre verilen sürede gitmesi gereken adrese başka her hangi bir evrak almadan express şekilde teslimat noktasına ulaştırmaktadır. Bu yapacağınız gönderiniz ise normal gönderinize nazaran daha kısa sürede teslim edilir ve iki katı ücrete tabi tutulur.

İstanbul Beylikdüzü Motosikletli Kurye Hizmet Noktalarımız;

* Adnan Kahveci, * Mahallesi Barış Mahallesi, * Büyükşehir Mahallesi, * Cumhuriyet Mahallesi, * Dereağzı Mahallesi, * Gürpınar Mahallesi, * Kavaklı Mahallesi, * Marmara Mahallesi, * Sahil Mahallesi, * Yakuplu Mahallesi,

İstanbul geneli ve tüm noktalarda Beylikdüzü Kurye ekibimiz ile 7/24 kesintisiz hizmetinizdeyiz.

Beylikdüzü Motorlu Kurye Hizmet Seçeneklerimiz;

Beylikdüzü Moto KuryeAcil Moto Kurye Hizmeti 

Beylikdüzü Moto KuryeHızlı Kurye Hizmeti  

Beylikdüzü Moto KuryeExpress Vip Kurye Hizmeti 

Beylikdüzü Moto KuryeNormal Kurye Hizmeti

Beylikdüzü Moto KuryeVip Motosikletli Kurye Hizmeti ve daha onlarca gönderi seçeneklerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Firma Adresi ve İletişim Bilgileri;

Kuryeredline adresimiz Kısıklı caddesi no 57 Üsküdar/İstanbul
İletişim Numaralarımız; 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92 

İstanbul içinde trafik yoğunluğunluğuna göre servis süremiz değişmektedir. 

Kurye Redline hizmetlerinden yararlanmak için hemen arayınız.