Moto Kurye

Moto Kurye

Redlinekurye; Biz Moto Kurye firması olarak istanbul ve türkiye genelinde motosikletli kurye sektöründe ileri gelen öncü firmalardan (1) biridir. İstanbul ile bağlı bütün ilçe ve mahallerinden günün her saatinde yapacağınız gönderileriniz Kuryeredline güvencesi altında isim imza karşılığında yapılmaktadır ve arşivlenmektedir. Firmamızdan yapacağınız bütün gönderileriniz uzman kurye'lerimiz ve çağrı personelllerimiz aracılığı ve iş birliğiyle yapılarak sizlerin memnuniyetleri her daim ön plan da tutulmaktadır. İstanbulun her geçen gün artan göç ve yerleşim kalabalığı sebebi ile çekilmez bir haal alan araç trafiğinde zamanında ulaşması imkansız olan bütün acil işlerinizin halledilmesi açısından kurulan ekibimizlerimiz ile Bağcılar Moto Kurye olarak iszlerinde bireysel & kurumsal önemli evrak ve gönderileriniz de tek adress olmayı misyon edinmiş bulunmaktayız. Redline Kurye olarak 20 yıllık kuryelik tecrübemiz ile bütün evraklarınız bizlerin güveninde..

İstanbul Avraupa Yakası Bağcılar Moto Kurye Hizmetimiz;

​İstanbul Avrupa yakasında bulunan Bağcılar ilçemizdeki müşterilerimiz için kurmuş olduğumuz ekibimiz ile sizlerinde çözüm ortağınız olmaya devam etmekteyiz. Sizler de iş yeriniz yada özel hayatınızdaki önemli evrak ve gönderilerinizi bizler aracılığı ile istediğiniz konum ve adrese güvenle yapabilirsiniz. Kurumsal olan kurye firmamızdan yapmış olduğunuz bütün evrak ve benzeri gönderileriniz personellerimiz tarafından kayıt altına alınmaktadır. Resmi ve özel evraklarınız artık güvende.! Kuryeredline Moto Kurye firmamız Bağcılar Kurye personeliylede sizlere en kritik zamanda ve noktada bütün özverisi ve disiplinli iş anlayışıyla yardımcınız olmabilmek adına elinden gelenin en iyisini yapmakla yükümlüdürler. Sizlerin memnuniyeti bizim için en önde gelen görevlerimizden biridir.

Bağcılar Kurye Hizmet Koşulları ve Gönderi Şartlarımız;

​Kuryeredline Motosikletli Kurye firmamızın çağrı merkezi ile yapmış olduğunuz iş emriniz doğrultusunda çalışmaya başlıyoruz ve hizmet veriyoruz. Merkezime oluşturduğunuz kaydınız doğrultusunda evrağınızın alınmasını istediğiniz konuma en yakın kurye personelimizi yönlendirerek aldırıyoruz ve gitmesini istediğiniz adresteki kurum yada kuruluşlara kayıt yaparak teslimatını gerçekleştiriyoruz. İstanbul Avrupa yakası ve Anadoluyakası genelinde adress farketmeksizin gönderilerinizi alarak ekspress yada normal gönderi seçeneklerinizle teslimatlarını size verilen sürelerde teslim ediyoruz. Sizlerde yapacağınız gönderilerinizle alakalı tüm bilgiyi çağrı personelimizden alabilir ve hizmetlerimizden yaralana bilirsiniz. Firmamızdan yapacağınız acil gönderileriniz yarım saat kırk beş dakika da tarafınızdan alınarak aynı sürede karşı tarafa teslimatı yapılmaktadir.

Avruapa Yakası Bağcılar Moto Kurye Hizmet Noktalarımız;

* Mahmutbey Mahallesi, * Merkez Mahallesi, * Sancaktepe Mahallesi, * Yavuzselim Mahallesi, * Yenigün Mahallesi, * Yenimahalle Mahallesi, * Yıldıztepe Mahallesi, * 100.Yıl Mahallesi, * Bağlar Mahallesi, * Barbaros Mahallesi, * Çınar Mahallesi, * Demirkapı Mahallesi, * Evren Mahallesi, * Fatih Mahallesi, * Fevziçakmak Mahallesi, * Göztepe Mahallesi, * Güneşli Mahallesi, * Hürriyet Mahallesi, * İnönü Mahallesi, * Kazımkarabekir Mahallesi, * Kemalpaşa Mahallesi, * Kirazlı Mahallesi,

İstanbul geneli ve tüm noktalarda Bağcılar Moto Kurye ekibimiz ile 7/24 kesintisiz hizmetinizdeyiz.

Bağcılar Motorlu Kurye Hizmet Seçeneklerimiz;

Bağcılar Moto KuryeAcil Motorize Kurye Hizmeti 

Bağcılar Moto KuryeHızlı Moto Kurye Hizmeti  

Bağcılar Moto KuryeExpress Vip Kurye Hizmeti

Bağcılar Moto KuryeNormal Kurye Hizmeti

Bağcılar Moto KuryeVip Moto Kurye Hizmeti ve daha onlarca gönderi seçeneklerimiz ile 7/24 Kurye hizmetinizdeyiz.

Firma Adresi ve İletişim Bilgileri;

Kuryeredline adresimiz Kısıklı caddesi no 57 Üsküdar/İstanbul
İletişim Numaralarımız; 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92 

İstanbul içinde trafik yoğunluğunluğuna göre servis süremiz değişmektedir. 

Kurye Redline hizmetlerinden yararlanmak için hemen arayınız.