Moto Kurye

Moto Kurye

RedlinekuryeMoto Kurye hizmet sektöründe öncü firma olmayı misyon edinmiştir. Sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda sorunsuz ve kaliteli kurye personeli ve arabalı kargo personeli ile istanbul geneli ve çevre illerine yapacağınız kargo,evrak gönderilerinizi yılın her günü, her saatin de uzaman ekip ve ekipmanlarımız ile teslimatlarımızı gerçekleştirmekteyiz. İstanbulun her hangi bir ilçesi veya mahallesinden yapacağınız bireysel & kurumsal önemli evraklarınızı özenle kayıt yapılarak bünyemize bağlı çalışan personellerimiz aracılığıyla teslim alarak size yada gitmesini istediğiniz birim ve kuruluşlara aynı şekilde teslimat kayıdı yaparak isim imza şeklinde teslim ediyoruz. Siz müşterilerimizin memnuniyeti için her bölgeye ayrı olarak oluşturulan ekiplerimiz ile istanbulun her bir noktasının yanı sıra Bahçelievler Moto Kurye ekibimiz ile bu ilçemizde de 7/24 Kurye hizmetlerimiz sizler için devam etmektedir.

İstanbul Bahçelievler Moto Kurye Hizmetimiz;

​İstanbul avrupa yakasında bulunan bahçelievler semtimizdeki müşterilerimizin iş yerinden yada evlerinden yapacakları her hangi bir kurye gönderilerinizi taşınması kanuninen serbest olan yasal evrak ve kolilerinizi sizin yerinize bizler redlinekurye ailesi olarak profesyönel ekip ve ekipmanlarımız ile günün her saatinde istanbulun bütün ilçe ve mahallelerinin yanı sıra çevre illere de arabalı ve Motorlu Kurye lerimiz ile taşımaktayız. Genellikle istanbul içi bağlı bölgelerde aktif olarak çalışan kuryelerimiz ile gün içinde acil ve kritik zamanlarınızda ulaşması başka türlü imkansız olan önemli evrak, pasaport, kimlik, ehliyet, ruhsat, anahtar gibi gitmesi ve hızlı ulaşmasını arzu ve talep etmiş olduğunuz bütün gönderileriniz için adres ve gps bilgisine hakim saha personellerimiz vasıtası aracılığı ile Bahçelievler Kurye ekibimiz express yada normal gönderi seçeneğiniz ile teslim etmektedir. Detaylı bilgiyi operasyon merkezi ekiplerimizden öğrene bilirsiniz. 

Bahçelievler Kurye Hizmet Koşulları ve Gönderi Şartları;

​Kuryeredline Moto Kurye firmamızdan yapacağınız bütün kurye ve arabalı kurye gönderileriniz bizim güvencemiz altında yapılmaktadır. Moto Kurye genel merkezimize yapacağınız iş emriniz doğrultusunda operasyon merkezi çalışanlarımız tarafında kayıtlarınız özenli ve düzgün bir şekilde alınarak aciliyet durumunuza göre gönderi seçeneğimiz ile express kurye yada normal kurye gönderisi ile istediğiniz adres ve konuda teslim edilmesini istediğiniz kişi ve birimlere yapılmaktadır. Acil seçeneğimiz ile yaptınız gönderileriniz istanbul içi bölgelerde maksimum (90) doksan dakikada aciliyeti olmayan gün içi normal gönderileriniz ise maksimum yüz seksen dakika da yani (3) üç saat içerisinde teslimatları yapılmaktadır. Express Kurye ile yollayacağınız gönderileriniz Normal Kurye gönderilerimiz gibi sırayla dağıltılmaz doğrudan teslimat noktasına ulaştırılır ve diğer seçeneğimizin iki katı ücrete tabi tutulur.

İstanbul Avrupa Yakası Bahçelievler Moto Kurye Hizmet Noktalarımız;

* Fevziçakmak Mahallesi, * Hürriyet Mahallesi, * Kocasinan_Merkez Mahallesi, * Siyavuşpaşa Mahallesi, * Soğanlı Mahallesi, * Şirinevler Mahallesi, * Yenibosna_Merkez Mahallesi, * Zafer Mahallesi, * Bahçelievler Mahallesi, * Cumhuriyet Mahallesi, * Çobançeşme Mahallesi,

İstanbul geneli ve tüm noktalarda Bahçelievler Kurye ekibimiz ile 7/24 kesintisiz hizmetinizdeyiz.

Bahçelievler Motorlu Kurye Hizmet Seçeneklerimiz;

Bahçelievler Moto KuryeAcil Motorlu Kurye Hizmeti 

Bahçelievler Moto KuryeHızlı Express Kurye Hizmeti

Bahçelievler Moto KuryeExpress Moto Kurye Hizmeti 

Bahçelievler Moto KuryeNormal Moto Kurye Hizmeti

Bahçelievler Moto KuryeVip Moto Kurye  ve daha onlarca gönderi seçeneklerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Firma Adresi ve İletişim Bilgileri;

Kuryeredline adresimiz Kısıklı caddesi no 57 Üsküdar/İstanbul
İletişim Numaralarımız; 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92 

İstanbul içinde trafik yoğunluğunluğuna göre servis süremiz değişmektedir. 

Kurye Redline hizmetlerinden yararlanmak için hemen arayınız.