Moto Kurye

Moto Kurye

 Kurye RedlineMoto Kurye Trafik Sorunu Hiç Bitmeyen Avcılar 'ın Kurtarıcısı olmak ilkelerinin arasındadır.
İstanbul’un Avrupa yakasındaki ilçelerinden biridir. Oldukça geniş bir yüzölçümüne sahiptir. Sanayi tesislerinin gelişmesi ile balıkçılık çiftçilik gibi tarımsal işler rafa kaldırılmış yerini ticaret ve eğlence merkezleri almıştır. Bu ilçede büyük veya küçük oldukça fazla sanayi tesisi bulunmaktadır. İlçe olduğundan bu yana nüfusunda oldukça fazla artış gözlenmiştir. şimdiki nüfusu 425.228 larak bulunmaktadır. Erkek nüfusu 217.896 iken kadın nüfusu 217.786 olarak bulgular kaydedilmiştir. Kurye Redline Motokurye Firmamız olarak bu sanayi tesislerinin Çözüm Ortakları Olmaktan gurur duyarız. Avcılar Moto Kurye Hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul Avrupa Yakası Avcılar Motokurye Hizmetimiz;

İstanbul' da Motokurye sektöründe öncü firması olan Redline Motokurye 20 yıllık tecrübesiyle istanbul ve semtlerinde bölge ayırmaksızın kaliteli taşımacılık ve uygun fiyat politikasıyla 7/24 hizmet veren müşterilerin vazgeçemediği önde gelen sayılı Motokurye şirketidir.
Kurye Redline Sizin İstekleriniz doğrultusunda gönderilerinizi vede sizin istediğiniz her hangi bir gönderiyi Gün içerisinde Kapınızdan alarak göndermek istediğiniz adrese en kısa zamanda güvenli ve eksiksiz gönderinizi alıcıya ulaştırır, gönderileriniz boyutlarına ve gönderi aciliyetinize göre değişkenlik gösterebilir normal gönderileriniz sabit fiyat olurken expres gönderileriniz iki katı olark fiyatlandırılır. Gönderileriniz koli ve ağırlığına göre kurye bekleme olmaksızın ücretlendirilir. Kurye Beklemelerinde Ekstra ücrek Yansıtılacaktır. Avcılar Kurye Hizmetlerimiz ile ilgi detaylı bilgiyi çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz.

Avcılar kurye hizmet koşulları ve şartlaımız;

Redline Motokurye Gönderi emrinden itibaren 35 ila 45 dk arsında kurye gönderinizi alır ve 45 ila 60 dk içerisinde vermiş oldugunuz adrese teslimini sağlar, Teslimatlar isimimza alınarak kayıt altında yapılmaktadır, Gönderiniz başka yerde olsa bile Redline Moto kurye Olarak sizin istediğiniz gönderiyi isim imza karşılığında belirlemiş oldugunuz adresinize teslim edilir. Redline Moto kurye İstanbulun Karmaşık ve Labirent sokaklarından sizi kolaylıkla yerinizden kaldıradan şüpeleriniz oluşmadan işlerinizi bi telefon uzgında kolaylaştırmanızı sağlamaktadır.

İstanbul Avcılar Moto Kurye Hizmet Noktalarımız;

​* Ambarlı Mahallesi, * Cihangir Mahallesi, * Denizköşkler Mahallesi, * Firuzköy Mahallesi, * Gümüşpala Mahallesi, * Merkez Mahallesi, * Mustafa Kemal Paşa Mahallesi, * Tahtakale Mahallesi, * Üniversite Mahallesi, * Yeşilkent Mahallesi,

Avcılar ve mahallelerinde  Moto Kurye'lerimiz ile siz müşerilerimiz için 7/24 hizmetinizdeyiz.

Avcılar Moto Kurye Hizmet Seçeneklerimiz;

Avcılar Moto KuryeAcil Moto Kurye Hizmeti

Avcılar Moto KuryeMotosikletli Gece Kurye Hizmeti

Avcılar Moto Kuryeİstanbul Motorize Kurye Hizmeti

Avcılar Moto KuryeMoto Kurye Hizmeti 

Avcılar Moto KuryeExpress Kurye Hizmeti ve daha onlarca gönderi seçeneklerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Firma Adresi ve İletişim Bilgileri;

Kuryeredline adresimiz Kısıklı caddesi no 57 Üsküdar/İstanbul
İletişim Numaralarımız; 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92 

İstanbul içinde trafik yoğunluğunluğuna göre servis süremiz değişmektedir. 

Kurye Redline hizmetlerinden yararlanmak için hemen arayınız.