Moto Kurye

Moto Kurye

Kuryeredline;  Ümraniye ilçemiz istanbulun anadolu yakasında bulunan ve geçmiş zamanın en zengin ormanlık arazisine sahip olan tarihçesi bizans imparatorluğu ve müslümanlığın el değiştirmesine kadar var evveliyatı ile şimdinin ise metropol şehrimiz istanbulun en büyük ilçesi olmakla beraberinde en modern ilçesi yolunda olmaktadır. Son zamanlarda ülkemiz genelinde almış olduğumuz fazlasıyla göç nedeni ile artan insan kalabalığı ve yoğun araç trafiğinde siz müşterilerimize güvenli ve sorunsuz bir şekilde sunduğumuz Ümraniye Moto Kurye hizmetlerimizden günün her saatinde 7/24 yararlana bilirsiniz. İstanbul Anadolu yakasında meşhur olan küçük oto sanayisi ile bir çok kurum ve kuruluşlara da bireysel & kurumsal kişiye özel Hızlı Kurye hizmeti vereye devam ediyoruz.

İstanbul Anadolu Yakasında Ümraniye Motos Kurye Hizmetlerimiz;

Redlinekurye ailesi olarak 20 yıllıdır siz müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetlerimiz doğrultusunda ve sizlerin memnuniyetleri doğrultusunda vaar olmaktadır. Sizlerin memnuniyeti her daim ilk önceliğimizdir. Firmamız bünyesinde çalışan bütün araçlarımız son model teknolojik donanama sahiptir ve yıllarını vermiş uzman tecrübeli saha ekip arkadaşlarımız ile sizlere gece gündüz Motorlu KuryeArabalı KuryeUçak Kargo hizmetleri sunmaktadır. Kuryeredline motosikletli kurye firmamız istanbul bölgesinde kurye hizmeti sektörünün en önde gelen isimlerindendir. İstanbul il sınırları içerisideki istanbula bağlı olan (39) otuz dokuz ilçesinde çok uzun yıllardır kişiye özel moto kurye hizmeti vermekte olan redline kurye firmamızın sizler için özel olarak kurmuş olduğu Ümraniye Kurye ekibimizin vermiş olduğu hizmetlerimizden her zaman yararlana bilir kendinize ve sevdiklerinize daha çook zaman ayıra bilirsiniz.

Anadolu Yakası Ümraniye Kurye Hizmetimiz ve Gönderi Şartlarımız; 

İstanbul İlimizin en büyük ilçesi olmakla bilinen ümraniye de yaşayan veya çalışan müşterilerimize özel olarak sunduğumuz Kurye hizmetlerimizden sizlerde istediğiniz günde ve saatte zamanınız en kısıtlı olduğu durumda sizlerinde çözüm ortağınız ve kurtarıcınız olmaktan mutluluk duyarız. Sİzlerinde yapacağınız bütün gönderilerinizi şiketimizin güvencesi altında verilerin sürelerde sorunsuz olarak teslimatlarımız gerçekleştirmekteyiz. Çağrı merkezimize oluşturduğunuz iş emrinizden sonra size özel olarak tahsis edilen en yakın profesyönel Motosikletli Kurye 'mizi yönlendirerek isteğiniz ve ihtiyacınız olan sürelerde isim imza alarak yapıyoruz. 

Ümraniye Moto Kurye Hizmet Bölgeleri;

* Adem Yavuz Mahallesi, * Altınşehir Mahallesi, * Armağan Evler Mahallesi, * Aşağı Dudullu Mahallesi, * Atakent Mahallesi, * Atatürk Mahallesi, * Cemil Meriç Mahallesi, * Çakmak Mahallesi, * Çamlık Mahallesi, * Dumlupınar Mahallesi, * Elmalıkent Mahallesi, * Esenevler Mahallesi, * Esenkent Mahallesi, * Esenşehir Mahallesi, * Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, * Hekimbaşı Mahallesi, * Huzur Mahallesi, * Ihlamurkuyu Mahallesi, * İnkılap Mahallesi, * İstiklal Mahallesi, * Kazım Karabekir Mahallesi, * Madenler Mahallesi, * Mehmet Akif Mahallesi, * Namık Kemal Mahallesi, * Necip Fazıl Mahallesi, * Parseller Mahallesi, * Saray Mahallesi, * Site Mahallesi Şerifali Mahallesi, * Tantavi Mahallesi, * Tatlısu Mahallesi, * Tepeüstü Mahallesi, * Topağacı Mahallesi, * Yaman Evler Mahallesi, * Yukarı Dudullu Mahallesi, 

İstanbul geneli ve tüm noktalarda Ümraniye Kurye ekibimiz ile 7/24 kesintisiz hizmetinizdeyiz.

Ümraniye Motorlu Kurye Hizmet Seçeneklerimiz;

Ümraniye Moto KuryeAcil Moto Kurye Hizmeti

Ümraniye Moto KuryeHızlı Vip Kurye Hizmeti  

ÜmraniyeMoto KuryeExpress Motorize Kurye Hizmeti 

Ümraniye Moto KuryeNormal Kurye Hizmeti

Ümraniye Moto KuryeVip Moto Kurye Hizmeti ve daha onlarca gönderi seçeneklerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Firma Adresi ve İletişim Bilgileri;

Kuryeredline adresimiz Kısıklı caddesi no 57 Üsküdar/İstanbul
İletişim Numaralarımız; 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92 

İstanbul içinde trafik yoğunluğunluğuna göre servis süremiz değişmektedir. 

Kurye Redline hizmetlerinden yararlanmak için hemen arayınız.