Moto Kurye

Moto Kurye

Kurye Redline; Moto Kurye Üsküdar ilçesin'de hizmetinizdedir...

İstanbulun anadolu yakasın da yer alan sol yanında kadiköy sağ yanında beykoz'un ortasında kalan sahili ile meşhur kız kulesi manzaralı, geceleri genç'lerin çay ve manzara izlemek için akın ettiği en güzel semt' lerden birtanesidir. Üsküdar mavi ve yeşilin birleştiği, içerisin de birçok korusu olan nefes alınabilecek en nadide ve zarif ilçemizdir. Nufusu 1965 de 135,000 iken bu nüfusun 115,000 şehirli 19.720 ise köy nufusundan oluşmaktadır, 5 yıl içinde 254 bin, 2015 yılında ise, 540 bin olarak son sayımı yapılmıştır. Karacaahmet Mezarlıgıda Üsküdar' da bulunmaktadır. gezilecek en önemli yeri ise kız kulesi ve çevresidir. Bu nadide güzellikteki müşterilerimizin de gün içerisindeki bireysel ve kurumsal iş yerinizde ve evinizdeki önemli evrak ve benzeri acil yetişmesi gereken ne varsa Üsküdar Moto Kurye ekibimiz aracılığıyla sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar Moto Kurye Hizmetimiz;

İstanbul' da Moto Kurye sektöründe öncü firması olan Redlinekurye 20 yıllık tecrübesiyle istanbul ve semtlerinde bölge ayırmaksızın kaliteli taşımacılık ve uygun fiyat politikasıyla 7/24 Kurye hizmeti veren ve müşterilerinin vazgeçemediği önde gelen sayılı kurye şirketidir. Üsküdar Kurye hizmetlerimizden yararlanmak için çağrı merkezimizle iletişime geçin.
İstanbul'un gelişmiş semtlerinden olan Üsküdar ilçesi Kalabalık insan nüfusu ve çekilmez araç tarafiğine sahip zor bir ilçemizdir. Üsküdar da bu aşırı yoğunluğu siz müşterilerimiz e motorlu kurye çözüm ortağınızla kolaylaştırıyoruz, sizler masanızın başında kahvenizi yudumlarken biz gönderilerinizi teslim ediyoruz. Bu bölgemizden yapacağınız gönderileriniz ebat olarak büyük, ağırlık bazından fazla ve motorun taşıyamadığı bi gönderinizse hemen arabalı kurye devreye girerek sizlere sundugumuz bir hizmetimiz seçeneğimizle işinizi hallediyoruz.

Üsküdar Kurye Hizmet Koşulları ve Gönderi Şartlarımız;

Motorlu Kurye hizmetini verdiğimiz İstanbul da siz değerli Üsküdar sakinleri içinde En iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz, gönderileriniz normal moto kuryeexpres moto kurye, ve vip moto kurye olarak 3 seçenekler den oluşur. Normal Kurye olarak yaptığınız gönderileriniz (180) dakika teslim edilirken, Express Kurye gönderileriniz (90) dakika süre içerisinde teslimatını gerçekleştiriyoruz. Kurye personelimizin gönderinizi almaya gelme süresi ortalama 30 ila 45 dakika' dır, kurye geldikten sonra bekletilmemelidir, aksi taktirde bekleme ücreti tarafınıza ekstra olarak yansıtılır.

İstanbul Üsküdar Motosikletli Kurye Hizmet Noktalarımız;

* Ahmediye Mahallesi, * Altunizade Mahallesi, * Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesi, * Bahçelievler Mahallesi, * Beylerbeyi Mahallesi,  * Burhaniye Mahallesi, * Cumhuriyet Mahallesi, * Çengelköy Mahallesi, * Ferah Mahallesi, * Güzeltepe Mahallesi, * Kandilli Mahallesi, * Kirazlıtepe Mahallesi, * Kuleli Mahallesi, * Kuzguncuk Mahallesi, * Küçüksu Mahallesi, * Küplüce Mahallesi, * Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, * Mimar Sinan Mahallesi, * Murat Reis Mahallesi, * Salacak Mahallesi, * Selamiali Mahallesi, * Selimiye Mahallesi, * Sultantepe Mahallesi, * Validei Atik Mahallesi, * Yavuztürk Mahallesi, * Zeynep Kamil Mahallesi,

İstanbul geneli ve tüm noktalarda Üsküdar Moto Kurye ekibimiz ile 7/24 kesintisiz hizmetinizdeyiz.

Üsküdar Motorlu Kurye Hizmet Seçeneklerimiz;

Üsküdar Moto KuryeAcil Motorlu Kurye Hizmeti 

Üsküdar Moto KuryeHızlı Moto Kurye Hizmeti 

Üsküdar Moto KuryeExpress Motosikletli Kurye Hizmeti 

Üsküdar Moto KuryeNormal Moto Kurye Hizmeti

Üsküdar Moto KuryeVip Motorize Kurye Hizmeti ve daha onlarca gönderi seçeneklerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Firma Adresi ve İletişim Bilgileri;

Kuryeredline adresimiz Kısıklı caddesi no 57 Üsküdar/İstanbul
İletişim Numaralarımız; 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92 - 0532 362 37 90  

İstanbul içinde trafik yoğunluğunluğuna göre servis süremiz değişmektedir. 

Kurye Redline hizmetlerinden yararlanmak için hemen arayınız.