Moto Kurye

Moto Kurye

Kuryeredline; Moto Kurye Tuzla ilçesin'de siz müşerilerinin ihtiyaçlarına çözüm ortağı olabilmek için kesintisiz olarak hizmetinizdedir..
Tuzla ilçesi sanayi sitesi ve tersaneleriyle ülkemizin gemi taşımacılığı ticaretinin adeta kalbi gibidir. Şuanki yüz ölçümü 204 km kare alanına sahip olmasına rağmen nüfusu o kadar da kalabalık değildir. 2015 yılında son nüfus sayımıyla 234,000 bin oldugu belirtilmiştir. Arazisi diğer ilçelere göre engebelidir, tersane olduğu için deniz ulaşımına kapalıdır, marmaray ve metro 2018 in sonlarına doğru ilçemize hızlı bi şekilde gelmektedir. Sanayi dalın'da ve tersanelerimizin gelişmesinde buyük rol oynadıgından birçok işçilerin gelir kaynağı kapısıdır. Bu yoğun İş yeri merkezine ev sahipliğini üstlenmiş olan ilçemizde aktif olarak hizmetlerine devam eden Tuzla Moto Kurye ekip ve ekipmanlarımızla sizlere 7/24 kurye hizmeti vermekten onur duyarız.

İstanbul Anadolu Yakasında Tuzla Moto Kurye Hizmetimiz;

İstanbul' da Motorlu Kurye sektöründe öncü firması olan kuryeredline 20 yıllık tecrübesiyle istanbul ve semtlerinde bölge ayırmaksızın kaliteli taşımacılık ve uygun fiyat politikasıyla 7/24 hizmet veren ve müşterilerinin memnuniyet, güven, kalite, ekonomi bakımından vazgeçemediği önde gelen sayılı önce gelen 1 kurye şirketidir.
Tuzla ilçemiz istanbula uzak oldugundan moto kurye ihtiyacı duymaktadır, biz kuryeredline ailesi olarak tuzla tersaneler ve gümrük malları giriş, çıkış evraklarının taşıması gereken her önemli gönderileri taşımakla kendimizi yükümlü bilerek ilçenin sanayi dışında awm ve ticari işletmeniz için gönderilmesi gereken tüm gönderileri istediğiniz adresi güvenli ve hızlı şekilde taşımacılığını Tuzla Kurye ekibi olarak sorunsuzca gerçekleştirmekteyiz.

İstanbul Tuzla Kurye Hizmet Koşullarımız ve Kurye Gönderi Şartlarımız;

Motorize Kurye hizmetini vermiş oldugumuz Tuzla motorlu kurye olarak bizi bulabilir ve hizmetlerimiz den yararlana bilirsiniz. Gönderileriniz acil, normal ve vip olarak sınıflandırılarak sizlerin isteklerinize göre en hızlı şekilde göndermek istediğiniz adrese teslim edilir, normal gönderileriniz il sınırları içerisinde geçerli noktalarda 180 dakika da acil gönderileriniz ise 90 dakika da aynı şekilde geçerli istanbul içi noktalara teslim edilir. Vip Express Kurye gönderileriniz ise istanbul içerisin de belirli bölge' lerde 60 dakika içerisin de gönderilmesini isteğiniz yere ulaşır, Tuzla bölgesi hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgiyi çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek alabilirsiniz.

İstanbul Tuzla Moto Kurye Hizmeti Noktalarımız;

* Akfırat Mahallesi, * Anadolu Mahallesi, * Aydınlı Mahallesi, * Aydıntepe Mahallesi, * Cami Mahallesi, * Evliya Çelebi Mahallesi, * Fatih Mahallesi, * İçmeler Mahallesi, * İstasyon Mahallesi, * Mescit Mahallesi, * Mimar Sinan Mahallesi, * Orhanlı Mahallesi, * Orta Mahallesi, * Postane Mahallesi, * Şifa Mahallesi, * Tepeoren Mahallesi, * Yayla Mahallesi,

İstanbul geneli ve tüm noktalarda Tuzla Moto Kurye ekibimiz ile 7/24 kesintisiz hizmetinizdeyiz.

Tuzla Motorlu Kurye Hizmet Seçeneklerimiz;

Tuzla Moto KuryeAcil Motorlu Kurye Hizmeti

Tuzla Moto KuryeHızlı Motosikletli Kurye Hizmeti

Tuzla Moto KuryeExpress Motosikletli Kurye Hizmeti

Tuzla Moto KuryeNormal Moto Kurye Hizmeti

Tuzla Moto KuryeVip Motorize Kurye Hizmeti ve daha onlarca gönderi seçeneklerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Firma Adresi ve İletişim Bilgileri;

Kuryeredline adresimiz Kısıklı caddesi no 57 Üsküdar/İstanbul
İletişim Numaralarımız; 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92 

İstanbul içinde trafik yoğunluğunluğuna göre servis süremiz değişmektedir. 

Kurye Redline hizmetlerinden yararlanmak için hemen arayınız.