Kurye Redline Kurye Hizmetleri

Express Kurye Hizmetleri

Express Kurye; Motokuryemerkezimizin kurye gönderilerinizdeki en hızlı ve güvenilir şekli olarak tabir edilenidir. Express Moto Kurye olan gönderinizin ulaştırılma süresini 90'dk ya indiren en hızlı kurye sistemimizdir. Zamanı ve hızı en iyi şekilde kullanan Uzman Kuryelerimiz tarafından, hizmetimiz sizlere sunulur.

Express Kurye gönderi sistemimizin işleyiş şekli tarafınızdan kayıt alındıktan sonra, moto kurye'lerimiz sizlerden evrağınızı 30 ile 45 dakika içerisinde tarafınızdan teslim alır. Aynı şekilde 30 ile 45 dakika içerisinde gideceği noktaya firmamızın güven kapsamı içerisinde teslim eder. Bu süre toplam'da İstanbul içi belirlenen bölgelerimiz içerisinde toplamda (1.5) saattir. 

Bu gönderi sistemimizin adı da hızlı express kurye'dir. Express Kurye'lerimiz operasyon merkezimize kaydınız düştükten sonra sadece sizin evrağınızı teslim etmekle yükümlüdürler, ve yol üzerinde bile olsa başka her hangi bir evrak ya da benzeri bir gönderi almazlar. Bu gönderimizin ücretlendirilmesi normal kurye gönderimizin 2 katıdır.

Sizlerde zamanla olan yarışınızda kurtarıcı bir çözüm ortağı arıyorsanız eğer  moto kurye merkezimize bir tlf kadar olduğunuzu bilin isteriz. 20 yıllık kuryelik ve lokasyon tecrübemiz ile sizleri mağdur etmek yerine günün her saatinde tercih ettiğiniz kurtarıcınız olmaktan mutluluk duyarız.

Birincil önceliğimiz müşterilerimizin güvenini ve memnuniyetini kazanmak olduğumuzu'da bilmenizi isteriz. siz müşterilerimize sorunsuz şekilde hizmet vermekten kıvac duyarız.

Kurye Redline Kurye Hizmetleri