Kurye Redline Kurye Hizmetleri

Vip Kurye Hizmetleri

Vip Kurye Hizmetleri ; Motokuryemerkezimizin Kurumsal ve Ticari faliyet gösteren müşterilerimiz için özel olarak 7/24 sunduğumuz sigortalı kurye hizmetimizdir. Gönderici ve alıcı arasında özel teslimat şehir içi hizmelerde (1) saat olarak sunulur. Acil Vip Kurye personelimiz teslimat süresince başka hiç bir gönderi alamaz ve doğrudan sizin gönderinizi teslimat adresine ulaştırır.

Bu nedenle vip kurye ücret tarifesi express kurye fiyatınında %50 fazlasıdır. Vip Kurye sistemimiz şu şekilde ilerler. Operasyon merkezimize kayıt düşer düşmez sahadaki en profesyönel moto kurye bulunduğunuz lokasyona en yakın Vip Kurye personelimiz yönlendirilir ve istanbul içi belirli bölgelere size verilen teslimat süre garantisi ile teslimatımız uygulanır. İstanbul içindeki belirlortalama telimat süremiz (60) dakikadır. Bu özel hizmetlerimizden yararlanmak için motokuryemerkezimize ulaşmanız yeterlidir.

Bir telefon kadar uzağınızdaki kuryelerimizle siz müşterilerimizin zamanla olan yarışındaki en iyi çözüm ortağınız olmaya yolunda 20 yıllık tecrübemizle devam etmekteyiz. İstanbul anadolu yakasında bulunan genel merkezimizden yönlendirilen tüm motorize kurye'lerimiz işinin ehli personellerimizdir ve iş disipliniyle çalışmaktadır.

Bu hizmet seçeneğimizde ise size yönlendirlen saha personelimiz ssadece ve sadece sizin gönderinizin teslimatıyla ilgilenir ve yolun üzeri dahi olsa başka hiç bir evrak ve gönderi almaz, direkt olarak sizin vermiş olduğunuz lokasyona teslimatınızı isim imza kaydı alarak gerçekleştirir.

Sonrasında çağrı merkezi personelimiz trafından gönderinizle ilgi gerekli bilgiyi tarafınıza tlf yada mail yoluyla aktarır. Sizlerde vip express kurye hizmetimiz ve diğer hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgiyi operasyon merkezimiz arayarak sorabilir ve öğrenebilirsiniz.

Kurye Redline Kurye Hizmetleri