Uçak Kurye

Ekleyen Moto Kurye


Tarih 30 Mayıs 2018 / Çarçamba


Bizi Arayın Hemen Gelelim

0532 362 37 90

0216 470 69 91

0539 290 69 92


Uçak Kurye

Uçak kurye ile acil olarak ulaşması gereken bir gönderiniz varsa, uçak kargo hizmetini kullanarak, zaman konusunda sorun yaşamadan, işlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Uçak ve Moto Kurye hizmeti ile tüm gönderileriniz en kısa sürede olması gereken adrese teslim edilecektir.

Uçak kargo taşımacılığı özellikli bir taşımacılık türüdür. Şehirler arası uzun mesafelerde küçük hacimli ve kıymetli kargoların taşınmasın'da sıklıkla kullanılmaktadır. Bu hizmetlerimiz Kuryeredline aracılığıyla kargo ve kurye taşımacılığının en büyük avantajı süratli teslimatın yapılmasıdır. Ancak bu birim taşımacılığının maliyetleri diğer taşıma türlerine göre daha yüksek seviyededir. Çünkü müşteri istek ve ihtiyaçlarının değişmesi sonucunda gönderiler artık müşterinin kapısına kadar bırakılmaktadır. Sektöre hâkim olan bu yeni perspektif, lojistik firmaların müşterisine sunduğu hizmet çerçevesini de genişletmektedir. Firmamız İstanbul anadolu yakasındadır ve genel hizmetleri istanbul il sınırları içerisindedir. Sizlerinde istanbul anadolu ve avrupa yakasından başka illere yollamak istediğiniz ve gün içerisinde ulaşmasını istediğiniz evrak,koli,paket, gibi benzeri gönderilerinizi buluduğunuz lokasyona en yakın hava limanı terminallerinden yaparak alıcılara ulaşmasını sağlamaktayız. Kurye'lik sektörüne başladığımız günden bu yana ilk önceliğimiz müşteri memnuniyetimizdir. 

0532 362 37 90

0216 470 69 91

0539 290 69 92

Eklenmiş Bloglar

Redline Kurye Hakkında

Redline Kurye sizlerin de kurye ihtiyaçlarınız için tercihleriniz arasında yerini alarak çıtasını her geçen gün biraz daha yükseltip genişletmektedir. Redline Kurye acil gönderilerinizde sizlerin hizmetlerinde. Birçok gönderi seçeneğini bir arada bulabileceğiniz şirketimizde müşteri memnuniyeti temel amacımızdır. Redline Kurye gönderi kayıtlarınızı titizlikle ele alarak siz değerli müşterilerimize personellerini en hızlı şekilde yönlendirmektedir.