İstanbulda Moto Kurye Olmak

Ekleyen Moto Kurye


Tarih 27 Mayıs 2018 / Pazar


Bizi Arayın Hemen Gelelim

0532 362 37 90

0216 470 69 91

0539 290 69 92


İstanbulda Moto Kurye Olmak

İstabnbulda Moto Kurye olmak gerçekten yoğun trafikte çok zor hemde çok tehli ve trafikte araç sürücülerininde  motosiklet sürücülerini dikkatte almaması da ayrı bir tehlike yaratıyor bizim için.

Moto Kurye olmak özellikle büyük şehirlerde zor ama bu işi seven için gerçekten zevkli bir iş ve Motosikletide sevmek gereklidir.

Özellikle  Acil Kurye isteyen müşterilerimizin gönderilerini varış notasına ulaştırmak için acele etmek ve istanbul trafiğinde gönderiyi  zamanında yetiştirmek çok zor oluyor.

İstanbulda Motosiklet Kullanmanın Tehlikeleri ve Zorlukları;

 Günümüzde akıllı telefonların hemen hemen herkezin kullandığı önemli bir iletişim aracıdır. Ama ne yazıkkı bazı bilinçsiz araç sürücülerinin trafikte telefonla oynamaları ve dikkatlerini tam anlamıyla yola vermemeleri neticesinde hergün kaza tehlikesi yaşayan biz motorcuların trafikte kesinlikle farkeldilmesi gerek, bunun için lüten trafikte daha dikkatli ve daha duyarlı bir sürücü olmak istiyorsanız biz motorcuları farkedin..! Bizlerin işi motosikletlilerimiz ile siz müşterilerimizin en kritik zamanlarındaki önemli olan bütün gönderilerinizi vaktinde sorunsuz bir şekilde teslimat noktalarına ulaştırmaktır. Bizler de hayat mucadelemizi motorlarımız ile çalışarak evimize ekmek götürmenin derdindeyiz ve canlarımız her an tehlikede yaşamaktayız. Türkiye de zamanla oturacak olan motosiklet kültürümüzün yanı sıra trafikte de anlayışlı ve saygılı olmamızın yanı sıra araç kullanırken dikkkatlerimiz dağılmaması için de kullandığımız araba dışında hiç bir şeyle ilgilenmemeliyiz.

 

 

0532 362 37 90

0216 470 69 91

0539 290 69 92

Eklenmiş Bloglar

Redline Kurye Hakkında

Redline Kurye sizlerin de kurye ihtiyaçlarınız için tercihleriniz arasında yerini alarak çıtasını her geçen gün biraz daha yükseltip genişletmektedir. Redline Kurye acil gönderilerinizde sizlerin hizmetlerinde. Birçok gönderi seçeneğini bir arada bulabileceğiniz şirketimizde müşteri memnuniyeti temel amacımızdır. Redline Kurye gönderi kayıtlarınızı titizlikle ele alarak siz değerli müşterilerimize personellerini en hızlı şekilde yönlendirmektedir.