Hızlı Kurye

Ekleyen Moto Kurye


Tarih 05 Haziran 2018 / Salı


Bizi Arayın Hemen Gelelim

0532 362 37 90

0216 470 69 91

0539 290 69 92


Hızlı Kurye

KuryeredlineMoto Kurye hizmetleri Hızlı Kurye hizmetide vermektedir, Motosikletli Kurye 'lerimiz trafik kurallarına saygı göstererek hizmetlerini İstanbul içinde sürdürmektedir. Metropl Şehir İstanbulun yoğun iş temposuna kolaylık sağlamak amaçlı kurulan firmamızın gönderi seçenekleri arasında bulunan Hızlı Moto Kurye gönderi sistemimizde diğer seçeneklerimiz gibi günün her saati kesintisiz olarak istanbulun 39 ilçesinde devam etmektedir, birinci önceliğimiz her daim müşteri memnuniyetimizdir. Biz Kuryeredline müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetlerden ötürü onur duyarız. Günün her saati Hızlı Moto Kurye hizmetlerimizden yararlanmak için bizi aramanız yeterlidir. 

Hızlı Moto Kurye Hizmetleri;

Redline Kurye istanbulun her semtinde uzman Motosikletli Kurye 'leri ile 7/24 kesintisiz hizmetlerine devam etmektedir. Merkezimize kaydınız alındıktan sonra vermiş olduğunuz adrese en yakın kuryemiz yönderilir ve evrağınız ivedilik le tarafınızdan alınarak gitmesini istediğiniz noktaya ulaştırılır. Hızlı kurye olarak yapmış olduğunuz gönderiler Express Moto Kurye olarak değerlendirilir çünkü her ikiside aynı gönderi şeçeneğimizdir. Ortalama süremiz istanbul genelinde toplam da sizden alınıp karşı tarafa teslimatı bir buçuk saattir. Bu gönderi seçeneğimiz ise Normal Kurye gönderisinin iki katı ücrete tabi tutulur. Konuyla alakalı daha detaylı bilgi alamak için operasyon merkezimiz ile irtibata geçerek iş emrinizi oluştura bilirsiniz.

Hızlı Kurye Hizmet Koşulları ve Gönderi Şartları;

İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası bölgeleri içerinde geçerli süre garantisi olan bir kurye gönderi seçeneğimizdir. Bu Bölgerlimiz Motosikletli Kurye sektörünün bağlı oldukları kurumlar tarafından belirlenen 1'nci ve 7'nci bölgeleri arasında geçerlidir. Geçerli olan bölgelerimiz aşağıda yazılı olan istabula bağlı (39) otuz dokuz ilçesi sınırları içerisindedir ve toplamda teslimat süremiz bu bölgeler arasında sizden alınıp karşı adrese teslim edilmesi (90) doksan dakikakdır. Operasyon merkezimize kaydınız düştükten sonra evrağınızın sizden alınması ortalama 30 ila 45 dakika arasındadır ve yine aynı sürede karşı adresede 30 ila 45 dakika arasında yapmış olduğunuz Hızlı Kurye gönderiniz İsim imza karşılığında göndermiş olduğunuz birim ve kurumlara gerçekleştirilir. Akabinde operasyon personelimiz tarafından aranarak yapmış olduğunuz Kurye gönderinizin teslimat bilgileri tarafınıza aktarılır.

İstanbul da Hızlı Motosikletli Kurye Hizmet Bölegerimiz;

* Adalar, * Arnavutköy, * Ataşehir, * Avcılar, * Bağcılar, * Bahçelievler, * Bakırköy, * Başakşehir, * Bayrampaşa, * Beykoz, * Belikdüzü, * Beyoğlu, * Büyükçekmece, * Çatalca, * Çekmeköy, * Çorlu, * Esenler, * Esenyurt, * Eyüp, * Fatih, * Gaziosmanpaşa, * Güngören, * Kadıköy, * Kağıthane, * Kartal, * Küçükçekmece, * Körfez, * Maltepe, * Pendik, * Sancaktepe, * Silivri, * Sultanbeyli, * Suntangazi, * Şişli, * Şile, * Tekirdağ, * Tuzla, * Ümraniye, * Üsküdar, * Zeytinburnu,

İstanbul geneli tüm ilçelerde Kuryeredline Moto kurye ekibi olarak 7/24  kesintisiz hizmet vermekteyiz.

İstanbul da Hızlı Moto Kurye seçeneklerimiz;

​Hızlı Moto KuryeMoto Kurye Hizmeti

​Hızlı Moto KuryeExpress Kurye Hizmeti

​Hızlı Moto KuryeAcil Moto Kurye Hizmeti  

​Hızlı Moto KuryeVip Kurye Hizmeti 

​Hızlı Moto Kuryeİstanbul Kurye ve daha onlarca gönderi seçeneklerimiz ile 7/24 Kurye hizmetinizdeyiz.

Firma Adres ve İletişim Bilgileri;

Kuryeredline adresimiz Kısıklı caddesi no 57 Üsküdar/İstanbul
İletişim Numaralarımız; 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92

İstanbul içinde trafik yoğunluğunluğuna göre servis süremiz değişmektedir. 
Kurye Redline Hızlı Moto Kurye hizmetlerinden faydalanmak için hemen arayınız….

0532 362 37 90

0216 470 69 91

0539 290 69 92

Eklenmiş Bloglar

Redline Kurye Hakkında

Redline Kurye sizlerin de kurye ihtiyaçlarınız için tercihleriniz arasında yerini alarak çıtasını her geçen gün biraz daha yükseltip genişletmektedir. Redline Kurye acil gönderilerinizde sizlerin hizmetlerinde. Birçok gönderi seçeneğini bir arada bulabileceğiniz şirketimizde müşteri memnuniyeti temel amacımızdır. Redline Kurye gönderi kayıtlarınızı titizlikle ele alarak siz değerli müşterilerimize personellerini en hızlı şekilde yönlendirmektedir.