Acil İlaç Kurye

Ekleyen Moto Kurye


Tarih 05 Haziran 2018 / Salı


Bizi Arayın Hemen Gelelim

0532 362 37 90

0216 470 69 91

0539 290 69 92


Acil İlaç Kurye

Acil İlaç Kurye; hizmetimiz insanların hızlı ilaç ihtiyaclarında kullanabileceği çok pratik ve hızlı bir servistir...

Kurye Redline; Moto Kurye firması istabulun ilçe'lerin de profesyönel uzman ekip ve ekipmanları ile aktif olarak müşterilerine 7/24 kesintisiz  kurye hizmetleri sunmaktadır. Her sektöre bireysel ve kurumsal müşteri ve bölge ayırmaksızın sizlerinde evinizden yada iş yerinizden ihtiyaç duyduğunuz sağlık malzemelerinizi sizler yerinizden kalkmadan ve sıcak kahvelerinizi yudumlarken biz sizlerin yerine eczane ve sağlık kuruluşlarından doktorunuzun yazmış olduğu reçetelerinizle tedarik ederek ilaç ve sıhhı malzemelerinizi size getiriyoruz. Bulunduğunuz istanbulun her hangi bir ilçesinden operasyon merkezimize yapacağınız iş emri kaydınız sonrasında çalışmaya başlıyoruz ve bulunduğunuz lokasyona en yakın motorize kurye personelimizi yönlendirerek önce reçetenizi ve kimliğinizi,ehliyetinizi sizden alarak eczane medical kurye ihtiyaçlarınızı doğrudan gidip alarak tekrardan tarafınıza geri dönüş yarıyoruz ve gönderilerinizi kendinize isim imza alarak teslimini gerçekleştiriyoruz. Redlinekurye firmasının Acil İlaç Kurye hizmetlerinden yararlanmak için ve daha detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

İstanbulda  Acil İlac Moto Kurye hizmetlerimiz;

İstanbul bölgesin'de lojistik ve taşımacılık hizmeti sunan firmamız redlinekurye siz müşterilerimiz için günün her saatinde 7/24kurye hizmeti vermeyi sizlerinlerin memnuniyetinize şahit olmayı misyon edinmiştir. Bizim ilk öceliğimiz sizlerin memnuniyetinizdir, bünyemizden yapmış olduğunuz gönderilerinizin ve isteklerinizin sorunsuz bir şekilde bir noktadan alınıp başka noktaya verilen teslimat süresi sözlerimizle kuryeredline güvencesi altında yapılmaktadır. Bu gönderi seçeneğimizde vermiş olduğum hizmetimiz bulunduğunuz noktaya en yakın sağlık kuruluşlarından sizlerin yerine reçetenizle bir birlikte giderek ilaç ve benzeri tıbbı malzemelerinizi alarak express kurye şeklinde size getiriyoruz. İlaç ve bozulabilecek sağlık ürünlerinizi, acil ilac moto kurye üzerinde dolaştırmadan doğrudan hedef noktaya götürmektedir ve teslim etmektedir. 

Acil İlaç Kurye Hizmet Koşullarımız ve Şartlarımız;

Hızlı ilac kurye seçeneğimizde vermiş olduğumuz bütün gönderileriniz bekletilmeden yada geçiktirilmeden doğrudan acil olarak alınarak aynı şekilde acil olarak teslim edilmesini istediğiniz kişi ve kişilere yapılmaktadır. İlaç ve benzeri gönderileriniz bozulma ihtimali olduğundan zaman ile yarış ederek en kısa sürede gönderinin zarar görmemesi adına gece ve gündüz direk teslimatı yapılır, bu süre istanbul içi geçerli bölgelerde toplamda maksimum doksan dakikadır.

7/24  Alo İlac Kurye Hizmet Noktalarımız;

 * Ataşehir Kurye, * Altunizade Kurye, * Bulgurlu Kurye, * Çekmeköy Kurye, * Kadıköy Kurye, * Kartal Kurye, * Maltepe Kurye, * Pendik Kurye, * Sancaktepe Kurye, * Sultanbeyli Kurye, * Şile Kurye, * Kavacık Kurye, * Beykoz Kurye, * Taşdelen Kurye, * Bostancı Kurye, * Göztepe Kurye, * Tuzla Kurye, * Ümraniye Kurye, * Kısıklı Kurye, * Üsküdar Kurye, Bu Hizmetimiz sadece Anadolu yakası ilçelerinde 7/24 Kurye hizmeti vermektedir.İlaç Kurye Hizmetimiz harici diğer tüm kurye gönderileriniz de hizmetlerimiz istanbulun tüm ilçelerinde devam etmektedir. Firmamız İstanbul anadoluyakasında olduğundan Nöbetçi Kurye 'lerimiz mesai sonrası sadece Anadoluyakasında Eczane Kurye ve İlaç Kurye hizmeti vermektedir.

Alo Hızlı İlac Kurye Hizmet Seçeneklerimiz;

Alo Acil İlac KuryeAcil Moto Kurye hizmeti

Alo Acil İlac KuryeExpress Kurye hizmeti

Alo Acil İlac KuryeHızlı Moto Kurye hizmeti

Alo Acil  İlac KuryeVip Kurye hizmeti 

Alo Acil İlac KuryeMotosikletli Kurye hizmeti 

ve daha onlarca gönderi seçeneklerimizle kuryeredline olarak 7/24 Kurye ile hizmetinizdeyiz.

Firma Adres ve İletişim Bilgileri;

Kuryeredline adresimiz Kısıklı caddesi no 57 Üsküdar/İstanbul
İletişim Numaralarımız; 0216 470 69 91 - 0539 290 69 92

İstanbul içinde trafik yoğunluğunluğuna göre servis süremiz değişmektedir. 
Kurye Redline 
Alo İlac Moto Kurye hizmetlerinden yararlanmak için hemen arayınız….

0532 362 37 90

0216 470 69 91

0539 290 69 92

Eklenmiş Bloglar

Redline Kurye Hakkında

Redline Kurye sizlerin de kurye ihtiyaçlarınız için tercihleriniz arasında yerini alarak çıtasını her geçen gün biraz daha yükseltip genişletmektedir. Redline Kurye acil gönderilerinizde sizlerin hizmetlerinde. Birçok gönderi seçeneğini bir arada bulabileceğiniz şirketimizde müşteri memnuniyeti temel amacımızdır. Redline Kurye gönderi kayıtlarınızı titizlikle ele alarak siz değerli müşterilerimize personellerini en hızlı şekilde yönlendirmektedir.