Kuryeredline

Ekleyen Moto Kurye


Tarih 04 Nisan 2018 / Çarçamba


Bizi Arayın Hemen Gelelim

0532 362 37 90

0216 470 69 91

0539 290 69 92


Kuryeredline

Kuryeredline

Kuryeredline; İstanbul içi kurumsal ve bireysel hizmet veren bir motosikletlikurye taşımacılık şirketidir. Firmamız 20 yıllık kuryelik tecrübesi ile sizlere vermiş olduğu profesyonel kesintisiz taşımacılık hizmeti ile bünyesini her geçen gün daha da büyütmeye devam etmektedir. İstanbulun yoğun trafik ve nüfus kalabalığı nedeni ile acil gitmesi gereken evrak, pasaport, kimlik, ve benzeri tüm acil ulaşması gereken kanuni taşımacılık izni olan her nevi  Kurye gönderilerinizde bütün ekibimiz eksizsiz gerekli olan ekip ve ekipmanları ile göreve hazır beklemektedir. Kuryeredline Kurye merkezimizde  birden çok moto kurye taşımacılık  hizmet seçeneğimiz bulunmaktadır. Sizlerde bu hizmetlerimiz'den yaranlanmak için yapmanız gereken tek şey www.kuryeredline.com web sayfamızı ziyaret etmeniz ve size uygun Moto Kurye hizmetlerimizden yararlanabilmenizdir. Siz değerleri müşterilerimizi'de aramızda görmekten Kuryeredline ailesi ve ekibi olarak kıvanç duyarız. 

Kuryeredline hizmet seçeneklerimiz aşığıdakiler gibidir;

*Vip Express Kurye

*Express Kurye

*Normal Kurye

Yukarıda yazılı üç çeşit gönderi seçeneğimiz mevcuttur. 

*Vip Express Kurye; 

İstanbul sınırla içerisinde 7 ve 8 nci bölegerini kapsayan bir taşımacılık sistemimizdir. Kuryemiz bulunduğunuz noktadan gidecek olan gönderiyi 30 dk sürede alır ve gitmesi gereken noktaya 30 dk sürede imzalı teslimat yapmaktadır, bu süreç hava ve trafik şartlarına göre kısa süreli opsiyonel durumu gerektirebilir, aksi durum olmadığı sürede ise total'de "1" saattedir.

*Express Kurye;

Express Kurye istanbul sınırlarındaki geçerli 7/8 nci bölgerini kapsayan bir motokurye hizmet seçeneğimizdir. bu hizmetimizin  kuralı Kurye personelimizin bulunduğunuz yoktadan 45.dk da gönderinizi alarak gitmesi gereken konuma 45 dakika'da teslimatını yaptığımız hizmetimizdir.

*Normal Kurye;

Normal Kurye hizmetimiz istanbul içerisi geçerli olan ve diğer gönderi seçeneklerimiz deki gibi 7. ve 8. bölgerini kapsayan bir MotoKurye gönderi seçeneğimizdir. Motokurye'miz bulunduğunuz konumdan 1.5 saatte evrağınızı teslim alır ve gideceği konuma en geç 1.5 saatte teslim eder. Ve bu,  Moto Kurye gönderileriniz express Kurye göderisinin iki katı sürededir.

Kuryeredline

 

 

0532 362 37 90

0216 470 69 91

0539 290 69 92

Eklenmiş Bloglar

Redline Kurye Hakkında

Redline Kurye sizlerin de kurye ihtiyaçlarınız için tercihleriniz arasında yerini alarak çıtasını her geçen gün biraz daha yükseltip genişletmektedir. Redline Kurye acil gönderilerinizde sizlerin hizmetlerinde. Birçok gönderi seçeneğini bir arada bulabileceğiniz şirketimizde müşteri memnuniyeti temel amacımızdır. Redline Kurye gönderi kayıtlarınızı titizlikle ele alarak siz değerli müşterilerimize personellerini en hızlı şekilde yönlendirmektedir.